Desierta Suministros

Subministrament i programació de setze unitats de robot social destinat a infants i adolescents per a la Universitat de Girona

Expediente: UdG-2025-0029

Contrato de suministros declarado desierto por Universitat de Girona en Girona. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 42997300.

156.889
Presupuesto base
156.889
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
42997300
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
5 mar 2026, 13:28
Fecha límite
15 sep 2025, 16:00
Duración
1 mes

Organismo contratante

Universitat de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación 15 sep 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Mismo sector y zona (42 en Girona)

Abierta 2026/516

subministrament i muntatge dels equips de climatització i ventilació a l'edifici El Triangle i al taller de reutilització, al Centre de Tractament de Residus de l'Alt Empordà

169.620 €

Abierta 17006939/2026/1

Licitació pel subministrament de màquines eina a l’INS Santa Eugènia de Girona

76.033 €

En evaluacion 2026/9442

Contractació subministrament i instal·lació d'una màquina de climatització de l'edifici de l'ajuntament.

56.198 €

Adjudicada SU/PNSP/PORT2026/002

El present contracte té per objecte el subministrament d’un motor fora borda de 200 CV, model Yamaha F200 XD o equivalent, compatible i destinat a l’embarcació PORT ROSES TRES adscrita al servei de gestió, manteniment, revisió i assistència dels camps de fondeig de les cales de Roses, per la temporada d’estiu. L’objecte del contracte es limita a les prestacions estrictament indispensables per afrontar la situació d’imperiosa urgència acreditada a la memòria de l’expedient.

17.535 €

Adjudicada 17002399/24/2026

Subministrament de maquinària de fabricació mecànica per a l’institut la Garrotxa d'Olot.

47.800 €

Desierta 17002399/23/2026

Subministrament d’un centre de mecanitzat CNC per a l'institut Garrotxa d'Olot.

27.273 €

Adjudicada ACJ-2026-33

Subministrament mitjançant compra d’una màquina transpalet 4x4 amb oruga per a l’alberg de Núria Xanascat

23.000 €

Adjudicada X2026000451

L'objecte del contracte consisteix en el subministrament, instal·lació i posada en funcionament dels equips necessaris per a la renovació del sistema de captació superficial i del sistema de depuració de la piscina municipal de Lladó.

39.433 €

En evaluacion X2026000129

Construcció, subministrament i instal·lació d'ascensor i acabats de façana

39.926 €

Adjudicada 2026CSP10

Contracte de serveis de manteniment preventiu i correctiu de les sondes de clor i dosificadores d'Hipoclorit Sòdic a la xarxa d'aigua potable del sistema de Girona.

29.098 €

Más licitaciones de Universitat de Girona