Formalizada Suministros

Subministrament i posada en servei de protecció perimetral de Lleida-Terrassa per a FGC Rail. (Ref:PR02/26)

Expediente: CONTR/2026/0000000029

Contrato de suministros formalizado por FGCRAIL, SA en Lleida. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 32522000. Adjudicado el 18 jun 2026 a SISTEMAS INTEGRALES DE REDES Y TELECOMUNICACIONES, S.L. (SIRT). Se recibieron 2 ofertas.

71.000
Presupuesto base
71.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
32522000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
31 mar 2026, 14:06
Fecha límite
24 abr 2026, 14:00
Duración
5 años

Adjudicación

Adjudicatario
SISTEMAS INTEGRALES DE REDES Y TELECOMUNICACIONES, S.L. (SIRT)
NIF
B61588737
Importe
64.796
Ofertas recibidas
2

Documentos

(2)

Organismo contratante

FGCRAIL, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 mar 2026
Anuncio de Pliegos 31 mar 2026
Fin Plazo Presentación 24 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 18 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 19 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (32 en Lleida)

En evaluacion SUB_OBEA_2026_0009

L’objecte del contracte consisteix en el subministrament, lliurament i posada a disposició de dos (2) commutadors de xarxa (switchs) del fabricant Cisco, família Nexus, destinats a la infraestructura de comunicacions de l’entitat, amb totes les peces, mòduls i elements necessaris per a la seva correcta integració i operativitat a la xarxa existent, d’acord amb les característiques tècniques descrites en aquest Informe Justificatiu. (1) Cisco Nexus N9K-C93108TC-FX3 amb 48 ports 100M/1/2.5/5/10GT i 8 slots 100G. (1) Cisco Nexus N9K-C93180YC-FX3 amb 48 ports 1/10/25G i 6 slots 40/100G.

38.000 €

Formalizada CS/AH06/1101477151/26/PNSP

Subministrament i configuració de terminals de telefonia fixa IP i els seus accessoris per a l’Hospital Universitari Arnau de Vilanova de Lleida

93.681 €

Formalizada 2026SUB74

Adquisició de 23 projectors làser de 4.500 lúmens per a aules de docència

22.632 €

En evaluacion SUB_OBE_2026_0008

El suministro, instalación, integración y puesta en marcha de la ampliación del sistema de control de vehículos y videovigilancia en la Horta de Lleida, con la finalidad de reforzar la seguridad ciudadana y mejorar la gestión del tráfico. Esta ampliación contempla un total de 37 nuevos puntos de control y vigilancia, distribuidos en tres tipologías principales: • 20 puntos de lectura de matrículas (LPR) en báculo solar compacto, con sistema integrado de placa fotovoltaica, baterías de litio, router de comunicaciones y cámara homologada para lectura automática de matrículas. • 12 puntos de lectura de matrículas (LPR) en soporte existente, con conexión a la red de telecomunicaciones municipal o bien mediante router 4G/5G, según disponibilidad de cada emplazamiento. • 5 puntos de videovigilancia ambiental (VV), sin suministro eléctrico, con sistema de alimentación solar y grabación por detección de movimiento. Todos los puntos instalados deberán ser plenamente compatibles con las plataformas de gestión corporativas actualmente en servicio: • Plataforma Alphanet Data Manager para la gestión y explotación de los datos de las cámaras LPR. • Plataforma Genetec para la gestión y explotación de las cámaras de videovigilancia ambiental. El objeto del contrato incluye, además: • La integración total de los nuevos equipos en las plataformas existentes, garantizando la interoperabilidad y la continuidad operativa, así como la correspondiente licencia de cada cámara. • La realización de las obras y adecuaciones necesarias (cimentación, canalizaciones y otros elementos auxiliares) para la implantación de los nuevos puntos. • La legalización y tramitación de las licencias pertinentes ante los organismos competentes. • La entrega de toda la documentación técnica y administrativa de las instalaciones (planos, memoria, certificados y documentación “as-built”). • La formación del personal técnico municipal para la correcta explotación y mantenimiento del sistema.

278.166 €

En evaluacion 69/2026

La prestació, consisteix en el subministrament, instal·lació i configuració d’un servidor NVR, 19 noves càmeres IP, l’ampliació i millora del sistema de càmeres IP del Parc del Segre, així com la integració dels elements de videovigilància existents, l'actualització de les llicències de programari i la implementació d'un sistema específic per al comptatge de persones.

59.769 €

Adjudicada 804/2026

Aquest contracte té per objecte l'adquisició de càmeres web informatives i panoràmiques que permetran conèixer en temps real, als usuaris de les rutes del projecte Bike Natura, la meteorologia, el paisatge i característiques físiques i orogràfiques per on trancorren les diferents rutes.

39.200 €

En evaluacion 2026 LEDA CPUB SUB 07

Subministrament (en modalitat de lloguer) i instal·lació de sistema de so i altaveus per la fira Lleidaairchallenge

13.000 €

Formalizada SER_DIA_2024_0001-3a Fase

L'objecte del contracte és el subministrament de solucions tecnològiques que permetin l'anàlisi per a la millora de la seguretat de les persones i l'optimització del trànsit. Això inclou la instal·lació, posada en funcionament i manteniment continuat/integral d'aquests sistemes. Els serveis i proveïments s’oferiran segons l’especificat en el plec de clàusules tècniques. Així mateix, en aquesta licitació, s’haurà de tenir en compte l’evolució tecnològica d’aquests equipaments.

411.711 €

Adjudicada SUB_OBE_2025_0013

Fixar les condicions tècniques per a la contractació del subministrament de sistemes i equips de so, il·luminació i serveis audiovisuals, així com el servei tècnic pel muntatge i desmuntatge d’aquets elements materials, necessaris per a la correcta execució de les activitats organitzades per l’Auditori Municipal Enric Granados i pell Teatre Municipal de l’Escorxador, amb motiu de la programació d’arts escèniques i musicals, que te lloc als respectius equipaments,i altres espais públics de la ciutat on realitzin actes. Quedaran exclosos d’aquest contracte altres esdeveniments organitzats de la Regidoria de Cultura que no formin part de la programació estable de l’Auditori Municipal Enric Granados i del Teatre Municipal de l’Escorxador.

37.866 €

Formalizada SUB_OBE_2025_0014

Subministrament, instal·lació i posada en funcionament i garantia de pantalles LED d’altes prestacions per al Pavelló Municipal Barris Nord (Lleida), destinades a la projecció d’informació, resultats, imatges en directe, repeticions i continguts publicitaris durant esdeveniments esportius i altres activitats de caràcter cultural o social. El contracte inclou:  Pantalles LED laterals a graderies: Quantitat: 2 unitats Dimensions: 288 x 96 cm Tipus: P4 interior. Inclou: estructura i instal·lació, equips de controL  Novastar TB2 o equivalent.  Pantalla LED perimetral a graderia: Quantitat: 1 unitat composta per 50 cabinets Dimensions unitat: 96 x 96 cm Tipus: P5 interior Inclou: estructura i instal·lació, equips de control Novastar VX2000 Pro + ET2S-Go equivalent.  A més, el contracte comprèn: EL subministrament dels suports estructurals necessaris per a la col·locació de totes les pantalles. El sistema de control, connexions i cablejat per al seu correcte funcionament.  La integració amb el sistema de marcador i altres equips audiovisuals existents al pavelló.  La posada en marxa i proves de funcionament. La formació bàsica al personal municipal per a l’ús i manteniment ordinari del sistema.  La garantia mínima establerta i el servei postvenda durant el període contractual. Aquest contracte té per finalitat modernitzar i adequar les infraestructures audiovisuals del Pavelló Barris Nord, complint amb els requisits establerts per la Lliga ACB i altres organitzadors d’esdeveniments, així com millorar l’experiència de l’espectador i potenciar la capacitat de generar ingressos publicitaris.

96.330 €

Más licitaciones de FGCRAIL, SA