Adjudicada Suministros

SUBMINISTRAMENT I OBRES MÒDULS PER VESTIDORS PISTES DE PÀDEL I TENNIS

Expediente: 2026/266

Contracte mixt pel subministrament i obres de mòduls prefabricats per configurar els vestidors de les pistes de pàdel i tennis municipal

73.780
Presupuesto base
73.780
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Sant Quirze de Besora, Barcelona (Cataluña)
Publicación
17 jun 2026, 15:32

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jun 2026
Anuncio de Pliegos 17 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 jul 2026, 12:12