Abierta Sin plazo publicado Suministros

SUBMINISTRAMENT i MANTENIMENT per als diferents ANALITZADORS EN LÍNIA de QUALITAT de l’AIGUA

Expediente: 56/2025

L'objecte del contracte és, per una banda, el subministrament corresponent a la sensorització i materials de consum ordinari (fungibles) i per l’altra, el servei de manteniments periòdics externs que a causa del grau d’especialització de certs equips són necessaris amb la finalitat de garantir la fiabilitat i disponibilitat d’aquests.

513.687
Presupuesto base
32.529
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Ampolla, l', Tarragona (Cataluña)
Publicación
22 abr 2026, 10:28
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Consorci d'Aigües de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 abr 2026
Anuncio de Pliegos 22 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 23 abr 2026, 12:10