Formalizada Suministros

Subministrament i instal·lació sistema arxiu vertical i arxivadors Museu

Expediente: 17/2025

Subministrament i instal·lació d'un sistema d'arxiu vertical i arxivadors per als dipósits del Museu del Suro

43.466
Presupuesto base
43.466
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Palafrugell, Girona (Cataluña)
Publicación
4 jul 2025, 11:31

Organismo contratante

Ajuntament de Palafrugell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 jul 2025
Anuncio de Pliegos 4 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 jun 2025
Anuncio de Formalización 4 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Palafrugell

En la misma provincia (Girona)