Formalizada Suministros

Subministrament i instal·lació i obra d'un centre E- BIKE. PRTR

Expediente: X2026000799

Subministrament i la instal·lació de tres mòduls tancats d'aparcament per a bicicletes, i un d'aparcament per a patinets, amb un nivell de seguretat raonable, que es permet la recàrrega d'aquests vehicles elèctrics i el seu aparcament segur. Contracte finançat amb fons procedents del Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència finançat per la UE - Next Generation.

140.181
Presupuesto base
140.181
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Banyoles, Girona (Cataluña)
Publicación
19 mar 2026, 15:36

Organismo contratante

Ajuntament de Banyoles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 mar 2026
Anuncio de Pliegos 19 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 abr 2026
Anuncio de Formalización 21 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 abr 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Banyoles

En la misma provincia (Girona)