Formalizada Suministros

Subministrament i instal·lació d'una bomba de calor a la coberta de l'edifici del Centre Cultural Can Costa, així com la retirada de la màquina avariada existent a la coberta amb tots els mitjans d’elevació necessaris així com la gestió de residus a través d’un gestor autoritzat. També inclourà els tràmits de la legalització de la reforma realitzada tant de la part elèctrica com de la part tèrmica.

Expediente: e-299/2026

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Taradell. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 42511110. Adjudicado el 23 abr 2026 a EXPERT LINE, S.L.. Se recibieron 9 ofertas.

50.087
Presupuesto base
50.087
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
42511110
Publicación
4 mar 2026, 18:31
Fecha límite
11 mar 2026, 15:00
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
EXPERT LINE, S.L.
NIF
B17036476
Importe
43.556
Ofertas recibidas
9

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Taradell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 11 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 23 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 abr 2026, 06:23

Más licitaciones de Ajuntament de Taradell