Anulada Suministros

Subministrament i instal·lació d’un servidor de HPC-IA per a proporcionar un Servei de computació per al Departament d’Enginyeria Informàtica i Matemàtiques de la Universitat Rovira i Virgili (SU 29/26)

Expediente: SU 29/26

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació d’un servidor HPC-IA per a proporcionar un servei de computació als alumnes del Departament d’Enginyeria Informàtica i Matemàtiques.

107.438
Presupuesto base
107.438
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
25 mar 2026, 14:02

Organismo contratante

Universitat Rovira i Virgili

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 mar 2026
Anuncio de Pliegos 25 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 abr 2026, 12:12

Más licitaciones de Universitat Rovira i Virgili

En la misma provincia (Tarragona)