Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ D’UN FOTOREACTOR I ACCESSORIS PER A L'ICIQ

Expediente: EXP 14-2025

Subministrament i instal·lació d’un fotoreactor i accessoris de fotoreactor per a l’Institut Català d’Investigació Química, distribuït en dos lots:\nLot núm. 1: Fotoreactor \nLot núm. 2: Accessoris de fotoreactor\n

25.000
Presupuesto base
15.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
23 may 2025, 17:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 may 2025
Anuncio de Pliegos 23 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 may 2025
Anuncio de Formalización 23 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Fundació Institut Català d'Investigació Química (ICIQ)

En la misma provincia (Tarragona)