Formalizada Suministros

Subministrament i instal·lació d’un forn i ampliació de càmera de congelació a l’hotel de Port Ainé (Ref: POSS60/25)

Expediente: CONTR/2025/0000000648

Contrato de suministros formalizado por Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya en Lleida. Duración del contrato: 45 días. Categoría CPV 39314000. Adjudicado el 4 feb 2026 a GERMANS ALEGRET SL. Se recibieron 2 ofertas.

59.950
Presupuesto base
59.950
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
39314000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
6 mar 2026, 18:07
Fecha límite
24 dic 2025, 13:00
Duración
45 días

Adjudicación

Adjudicatario
GERMANS ALEGRET SL
NIF
B25315946
Importe
52.250
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2026
Anuncio de Pliegos 6 mar 2026
Fin Plazo Presentación 24 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 4 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 22:43

Mismo sector y zona (39 en Lleida)

Abierta 2025/8-41

La implementació del sistema dinàmic d’adquisició (SDA) per l’acreditació de proveïdors de material de marxandatge del Patronat de Turisme de la Diputació de Lleida per l’acreditació de proveïdors de material de marxandatge del Patronat de Turisme de la Diputació de Lleida

En evaluacion 359/2026

L'objecte d’aquest contracte és el subministrament i instal.lació de 20 entoldats/cortines motoritzades, per la tancament lateral del pavelló esportiu d'Artesa de Lleida

51.240 €

En evaluacion SUB_OBEA_2026_0005

Subministrament, instal·lació i reubicació, si s’escau, de mobiliari de promoció econòmica, comerç, i recaptació executiva.

41.095 €

Formalizada 2026 LEDA CPUB SUB 05

Subministrament de mobiliari i equipament per a la residència d’estudiants de l’aeroport de Lleida-Alguaire

44.244 €

Formalizada 2026 LEDA CPUB SUB 08

Subministrament (en modalitat de lloguer) i instal·lació de carpes de diferents mides i serveis complementaris per a la fira Lleida airchallenge

33.000 €

Desierta 364/2026

L’objecte d’aquest contracte és el subministrament, en règim d'adquisició, de 3 parasols quadrats de 6,00 x 6,00 m de lona, amb màstilcentral d’alumini, per tal de cobrir una superfície aproximada de 108 m2de la Plaça Església. L’alçadamínima del parasol, obert, serà de 2,40 m, d'acord amb allò que s'estableix en el Plec de prescripcions tècniques.

20.468 €

En evaluacion 635/2026

Contracte d'obres per a la substitució del paviment de gespa del camp de futbol municipal d'Almacelles

165.103 €

Adjudicada PAT_CON_2026_0006

L’objecte de la licitació és l’adjudicació de les llicències per a l’ocupació temporal de la via publica per a la instal·lació de casetes de venda de pirotècnia per a la revetlla de Sant Joan 2026, atorgades mitjançant un procediment públic i de concurrència competitiva.

5 €

En evaluacion AS23084-0001/2026

L’objecte del contracte és l’execució de les "obres de remodelació integral de la CUINA DE L'ESPITAU VAL D'ARAN" d'acord amb el projecte i els documents tècnics.

498.640 €

Adjudicada 929/2025

Constitueix l’objecte del contracte el subministrament i instal·lació de gespa artificial del camp de futbol 7 annex al camp d’esports municipal de Cervera (Lleida), en substitució de l’actual.

37.066 €

Más licitaciones de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya