Formalizada Suministros

Subministrament i instal·lació d'equips i sistemes de megafonia de la Residència La Fàbrica d' El Pla de Santa Maria

Expediente: FV 1/26

Contrato de suministros formalizado por Fundació Vilaniu per a l'atenció a la dependència en Tarragona. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 32342410. Adjudicado el 12 mar 2026 a ELECTRÒNICA SERRET S.L.. Se recibieron 5 ofertas.

27.277
Presupuesto base
30.005
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
32342410
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
12 mar 2026, 12:06
Fecha límite
6 feb 2026, 15:00
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
ELECTRÒNICA SERRET S.L.
NIF
B43522952
Importe
17.946
Ofertas recibidas
5

Documentos

(2)

Organismo contratante

Fundació Vilaniu per a l'atenció a la dependència

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 mar 2026
Anuncio de Pliegos 12 mar 2026
Fin Plazo Presentación 6 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 12 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 jun 2026, 06:23

Mismo sector y zona (32 en Tarragona)

Formalizada 8004330008-2026-0007353

L’objecte d’aquest contracte és el suport de la plataforma de gestió de l’ampla de banda dels circuits d’accés a Internet de la Diputació de Tarragona.

53.500 €

En evaluacion 2026-13

Subministrament mitjançant arrendament d’emissores de ràdio compatibles amb la xarxa RESCAT, 20 terminals portàtils i 1 terminal fix, els seus accessoris i el seu manteniment

22.320 €

En evaluacion 2026/430301

Sustitución de instalación de equipo audiovisual en el aula de formación del edificio sede la Dirección Provincial de la TGSS de Tarragona.

13.223 €

Adjudicada 4304450006-2026-0002375

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració i posada en marxa dels sistemes audiovisuals de l’auditori de la Casa de Cultura de la Sénia, amb la finalitat de modernitzar i millorar les condicions tècniques de l’equipament, adequant-lo als estàndards actuals de qualitat, seguretat i funcionalitat. La prestació inclou la dotació d’equipament nou, la seva integració amb els sistemes existents que es mantinguin en servei, així com totes aquelles actuacions necessàries per garantir el correcte funcionament del conjunt de la instal·lació.

94.490 €

Formalizada 8004330008-2026-0001447

L’objecte del contracte serà la contractació de la subscripció del manteniment del sistema de vídeo-actes instal·lat a la Diputació de Tarragona.

7.000 €

Formalizada SE0025/26

Contracte basat per al subministrament d’equipament audiovisual per a l’aulari del nou edifici de la Facultat de Ciències de l’Educació i Psicologia (BAM SU 25/26) (AM CSUC 46/23)

199.235 €

Formalizada GCON2026000013

Subministrament, instal·lació, configuració, integració, proves i posada en servei de dues càmeres de lectura automàtica de matrícules destinades a substituir dos equips existents a la zona de l’illa de vianants del Vendrell, mantenint les mateixes prestacions tècniques, funcionals i operatives que les actualment en servei i garantint la compatibilitat i continuïtat amb el sistema municipal de control d’accessos i d’acord amb els requisits tècnics i funcionals que s’indiquen en el plec tècnic. Subministrament i instal·lació configuració, integració, proves i posada en servei d’una càmera de vigilància interior a la Biblioteca Municipal, destinada a reforçar la seguretat i el control d’accessos de l’equipament, integrant-se en el sistema municipal de videovigilància existent d’acord amb els requisits tècnics i funcionals que s’indiquen en el plec tècnic.

15.620 €

Formalizada CE-SDA SU 22/26

Subministrament de l’equipament necessari per donar els serveis de DNS i DHCP a la xarxa de la URV situat a l'edifici del Rectorat.També s'ha de contemplar el subministrament d'altres elements (com ara cables, connectors,..) que són indispensables per assegurar la posada en marxa dels equips i el seu funcionament correcte. (CE-SDA SU 22/26)(SDA CSUC 24/09 categoria 2)

123.950 €

Formalizada 2025-TUR-C0204-000003

Subministrament i serveis per a l'execució d'una instal·lació a l'Església de Sant Domènec de Tortosa, dins del Pla de Recuperació i Resiliència, finançat pels Fons Next Generation EU (C14.I1.2)

115.426 €

En evaluacion 207/2025

L’objecte del present contracte és disposar d’un contractista amb els mitjans tècnics i humans necessaris per executar, a preu tancat, el servei d’implementació per a la millora de la comunicació troncal via radioenllaç de microones, en banda llicenciada, entre la Central de Control i Comandament (PCC) i l’ETAP (EB1) del Consorci d’Aigües de Tarragona (CAT). Aquesta millora es materialitza mitjançant la renovació dels radioenllaços troncals PCC–EB2– Perelló–ETAP per equips tot-exterior Ceragon IP-50CX (o equivalents) en banda llicenciada de 13 GHz i canal de 28 MHz, configurats en 1+1 HSB SP, amb una capacitat útil mínima de 300 Mbps per vano, i la substitució dels switchos de troncal especificats al Plec de Prescripcions Tècniques (d’ara endavant PPT) per equips industrials ComNet CNXE2GE2TX8MSPOE o equivalents.

98.000 €