Anulada Suministros

SUBMINISTRAMENT I INSTAL.LACIÓ D’ELEMENTS DE JOCS INFANTILS I OBRES DEFINIDES AL “ PROJECTE D’ADEQÜACIÓ I MILLORA DEL PARC I ENTORN DEL TURÓ D’EN BUC” FASE 2 DE LLORET DE MAR EN 2 LOTS

Expediente: 13792025000010 TURÓ CAN BUCH

Subministrament i instal·lació d'elements de jocs infantils i obres definides al “ Projecte d'adeqüació i millora del parc i entorn del Turó de Can Buch” Fase 2 de Lloret de Mar. Dividit en 2 lots

439.440
Presupuesto base
300.416
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Lloret de Mar, Girona (Cataluña)
Publicación
23 feb 2026, 12:52

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 feb 2026
Anuncio de Pliegos 23 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 abr 2026, 18:13

Más licitaciones de Ajuntament de Lloret de Mar

En la misma provincia (Girona)