Formalizada Suministros

Subministrament i instal·lació de noves figures d’enllumenat ornamental nadalenc pel municipi de Roses

Expediente: 2024/008417

L’objecte del present plec és el contracte mixt de subministrament i serveis pel subministrament, muntatge, manteniment i desmuntatge d’un nou enllumenat ornamental de tipus cel estelat a un tram d’uns 225 m del final del carrer de la Riera Ginjolers, decoració de 36 fanals de l’Avinguda de Rhode i Plaça de Frederic Rahola, i la decoració de la illeta de dues rotondes de la mateixa avinguda. Així mateix també es preveu el subministrament de diverses figures complementàries a situar en d’altres indrets del municipi la instal·lació de les quals es realitzarà per part de Rosersa. Tot això a subministrar d’acord amb les característiques tècniques previstes en el PPT.

218.755
Presupuesto base
218.755
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Roses, Girona (Cataluña)
Publicación
20 feb 2026, 12:06

Organismo contratante

Ajuntament de Roses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 feb 2026
Anuncio de Pliegos 20 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 sep 2025
Anuncio de Formalización 20 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de Roses

Abierta 2026/003249

CONTRACTE MIXT DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE SENYALITZACIÓ TURÍSTICA INTEL·LIGENT AMB CODIS QR VINCULATS A LA WEB DE TURISME MUNICIPAL DE ROSES

62.275 €

En evaluacion 2023/007883

Contractació del servei de subministrament de dades de visitants mitjançant la tecnologia de telefonia mòbil,en concret en relació amb dades de mobilitat i d’interès turístic general a la destinació de Roses.

71.792 €

Formalizada 2026/000749

Servei de renovació de la certificació de Roses com a destinació Biosphere

16.000 €

Formalizada 2026/000749

La prestació consisteix en la contractació dels serveis vinculats a l’aplicació de la metodologia BIOSPHERE, per part de l’Instituto de Turismo Responsable, amb l’objectiu de renovar la Certificació Roses Biosphere. Les prestacions a realitzar pel contractista es desenvoluparan a partir de les fases següents, que es detallen en el PPT: • Fase 1. Continuïtat del projecte Biosphere Destination. • Fase 2. Realització del procés d’auditoria externa de tercera part. • Fase 3. Manteniment del certificat Biosphere Destination.

8.000 €

En evaluacion 2026/003249

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació de senyalitzacions intel·ligents amb codis QR vinculats a la web de Turisme del municipi de Roses així com la retirada dels elements de senyalització obsolets o en mal estat. El contracte inclou l’actualització de l’inventari de la senyalització turística al software de l’Ajuntament de Roses. El subministrament representa un 85,20% de l’import del contracte i la instal·lació (obres) 14,80%.

62.275 €

En la misma provincia (Girona)