Formalizada Suministros

Subministrament i instal·lació de nous equips simuladors, així com l’actualització i ampliació dels ja existents (màquines i navegació) i la impartició de la formació necessària per al personal formador de l’Escola de Capacitació Nauticopesquera de Catalunya (ECNPC).

Expediente: AG-2026-68

Contrato de suministros formalizado por Departament d'Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentació. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 34150000. Adjudicado el 16 jun 2026 a ANEXUS SPAIN SL. Se recibió 1 oferta.

545.609
Presupuesto base
545.609
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
34150000
Publicación
10 abr 2026, 16:04
Fecha límite
24 abr 2026, 16:00
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
ANEXUS SPAIN SL
NIF
B64303159
Importe
459.375
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 abr 2026
Anuncio de Pliegos 10 abr 2026
Fin Plazo Presentación 24 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 16 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 jun 2026, 06:23

Más licitaciones de Departament d'Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentació