Formalizada Suministros

Subministrament i instal·lació de nou equipament audiovisual de la Sala de Plens ubicada a l’edifici seu del consistori, en substitució de l’actual que disposa d’elements avariats no substituïbles per obsolescència tecnològica.

Expediente: 2025/002916

Contrato de suministros formalizado por Ajuntament de Roses en Girona. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 32320000. Adjudicado el 19 ene 2026 a Adtel Sistemas de Telecomunicación, SL. Se recibió 1 oferta.

60.305
Presupuesto base
66.339
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
32320000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
23 mar 2026, 12:06
Fecha límite
13 nov 2025, 00:59
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
Adtel Sistemas de Telecomunicación, SL
NIF
B63181440
Importe
57.000
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Roses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 mar 2026
Anuncio de Pliegos 23 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 19 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 mar 2026, 05:24

Mismo sector y zona (32 en Girona)

En evaluacion COBS2026/074

Subministrament, instal·lació i posada en marxa d'equips per actualitzar l'actual sistema de megafonia del camp de futbol de Vilartagues, camp de futbol Josep Sunyer i Arxer, pavelló de la Corxera i pavelló Carles Nadal, de Sant Feliu de Guíxols, d’acord amb les condicions tècniques (PPT) redactades pels Serveis Tècnics Municipals.

24.415 €

En evaluacion 2026/2408

Serveis tècnics de so, il·luminació i projecció de l'Ajuntament de Llagostera.

26.475 €

Formalizada 25/2026

Negociat sonorització i il·luminació havaneres

53.728 €

Formalizada PRI03/2026

Suministro de switches de acceso para la renovación de la red LAN, el saneamiento del Rack A y la prestación de los servicios de instalación, configuración y mantenimiento para la infraestructura de red de la Fundació Parc Recerca i Innovació de la Universitat de Girona

49.255 €

Formalizada 2026/1

Contractació del subministrament, instal·lació, configuració, posada en marxa i validació de la nova electrònica de xarxa de l’ICRA, incloent switches de core i accés, i garantia ampliada. L’abast inclou també la retirada ordenada de l’electrònica existent i la documentació final del desplegament. (veure PPT)

83.720 €

Formalizada 2025/4122

Remodelació de l'espai de fàbrica a l'Ecomuseu Farinera, finançat amb fons Next Generation

325.326 €

En evaluacion X2023000336_2

Subministrament de productes i serveis

84.951 €

Formalizada 2025/005890

Subministrament d’equipament de xarxes, posada en marxa i millora de les condicions de la garantia d’un conjunt de commutadors de la infraestructura de telecomunicacions informàtiques, substituint equipament existent que està al final de la seva vida útil. S’instal·larà a varis centres diferents de l’organització, tant a les instal·lacions dels CPD principals com a vàries seus de l’Ajuntament. Això implica el subministrament de un seguit de commutadors d’electrònica de xarxa, la instal·lació física de l’equipament, la migració de les configuracions i la retirada dels elements substituïts.

81.069 €

Adjudicada 5/2026

Subministrament i servei de muntatge, proves, operació i desmuntatge de sonorització, il·luminació i visualització de pantalles de gran format per a l'execució de la Cantada Havaneres de Calella de Palafrugell

53.728 €

Anulada X2025000043

Contracte mixt de subministrament, obra i serveis. Subministrament i instal·lació dels comptadors d'abonats del municipi de Sant Aniol de Finestres, juntament amb la teconologia necessària per permetre la digitalització de la seva lectura. Amb aquests nous comptadors i la seva tecnologia associada es busca una major precissió en els consums, fuites o fraus a nivell d'usuari i permetre el compliment de la normativa vigent.

120.333 €

Más licitaciones de Ajuntament de Roses

Abierta 2026/003249

CONTRACTE MIXT DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE SENYALITZACIÓ TURÍSTICA INTEL·LIGENT AMB CODIS QR VINCULATS A LA WEB DE TURISME MUNICIPAL DE ROSES

62.275 €

En evaluacion 2023/007883

Contractació del servei de subministrament de dades de visitants mitjançant la tecnologia de telefonia mòbil,en concret en relació amb dades de mobilitat i d’interès turístic general a la destinació de Roses.

71.792 €

Formalizada 2026/000749

Servei de renovació de la certificació de Roses com a destinació Biosphere

16.000 €

Formalizada 2026/000749

La prestació consisteix en la contractació dels serveis vinculats a l’aplicació de la metodologia BIOSPHERE, per part de l’Instituto de Turismo Responsable, amb l’objectiu de renovar la Certificació Roses Biosphere. Les prestacions a realitzar pel contractista es desenvoluparan a partir de les fases següents, que es detallen en el PPT: • Fase 1. Continuïtat del projecte Biosphere Destination. • Fase 2. Realització del procés d’auditoria externa de tercera part. • Fase 3. Manteniment del certificat Biosphere Destination.

8.000 €

En evaluacion 2026/003249

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació de senyalitzacions intel·ligents amb codis QR vinculats a la web de Turisme del municipi de Roses així com la retirada dels elements de senyalització obsolets o en mal estat. El contracte inclou l’actualització de l’inventari de la senyalització turística al software de l’Ajuntament de Roses. El subministrament representa un 85,20% de l’import del contracte i la instal·lació (obres) 14,80%.

62.275 €