Formalizada Suministros

Subministrament i instal·lació de mobiliari d’oficina per a l'IDIAPJGol

Expediente: 36/2025_MOBILIARI

Subministrament i instal·lació de mobiliari d’oficina per a la Fundació Institut Universitari per a la Recerca a la Atenció Primària Jordi Gol i Gurina (IDIAPJGol)

29.898
Presupuesto base
18.558
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
30 jul 2025, 09:00

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jul 2025
Anuncio de Pliegos 30 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 jul 2025
Anuncio de Formalización 30 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:17