Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE MAQUINARI PER AMPLIAR LA CAPACITAT DE CÀLCUL HPC DE LA COMPUTER ROOM DE L'ICIQ

Expediente: EXP 08-2025

Subministrament i instal·lació de quatre sistemes de càlcul d’alt rendiment de còmput per a l’Institut Català d’Investigació Química (ICIQ). L’objecte del present contracte es pot dividir en els següents lots:\nLot núm. 1: Sistema de càlcul d’alt rendiment de còmput (HPC) 1\nLot núm. 2: Sistema de càlcul d’alt rendiment de còmput (HPC) 2\nLot núm. 3: Sistema de càlcul d’alt rendiment de còmput (HPC) 3\nLot núm. 4: Sistema de càlcul d’alt rendiment de còmput (HPC) 4\n\n

112.800
Presupuesto base
17.300
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
23 may 2025, 15:15

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 may 2025
Anuncio de Pliegos 23 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 abr 2025
Anuncio de Formalización 23 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Fundació Institut Català d'Investigació Química (ICIQ)

En la misma provincia (Tarragona)