Anulada Suministros

subministrament i instal·lació de l’equipament audiovisual per dotar les aules 1 i 2 de nous sistemes d’àudio i so amb motiu de la concessió d’una subvenció per a millorar les aules, provinent del Ministeri de Sanitat, aquestes aules seran reformades totalment. L’objecte del contracte inclou formació en el funcionament de tots i cadascun dels sistemes així com els aspectes bàsics de la configuració tècnica. La garantia mínima de tots els equipaments que formen la solució tècnica és de dos anys. Aquesta garantia inclou les despeses de personal i transport. La instal·lació tècnica disposarà també de dos anys de garantia. També forma part de l’objecte el servei postvenda durant el període de garantia. El servei postvenda consistirà en la resolució de les incidències i en el compromís de mantenir en estoc peces de reposició i material mentre duri el servei potsvenda, independentment de les obligacions derivades del termini de garantia que també tinguin els bens. Hi ha un cofinançament: - Ministeri de Sanitat d’acord al Real Decreto 698/2023, de 25 de julio, por el que se regula la concesión directa de subvenciones a universidades públicas para la financiación del incremento de plazas de Grado en Medicina y de las inversiones destinades a mejorar la calidad docente) (85,21%).

Expediente: 2024/215

Contrato de suministros anulado por Universitat de Barcelona en Barcelona. Duración del contrato: 105 días. Categoría CPV 51314000.

118.000
Presupuesto base
118.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
51314000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
7 may 2026, 16:11
Fecha límite
5 sep 2025, 16:00
Duración
105 días

Organismo contratante

Universitat de Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 may 2026
Anuncio de Pliegos 7 may 2026
Fin Plazo Presentación 5 sep 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 may 2026, 06:22

Mismo sector y zona (51 en Barcelona)

Abierta 36/2026/1408

Prestació del servei de disseny tècnic, implantació temporal, muntatge, posada en servei, manteniment preventiu i correctiu, assistència tècnica, legalització, desmuntatge i retirada de les instal·lacions elèctriques necessàries per a la Fira del Gall i la Fira de Santa Llúcia, així com el muntatge, manteniment i desmuntatge de les instal·lacions temporals d’abastament i sanejament d’aigua de la Fira del Gall, amb aportació temporal dels equips i materials necessaris.

48.099 €

Abierta 2026AO0128AC

Es objeto del contrato la prestación de los servicios de soporte, por parte de empresas especializadas, a los montajes y desmontajes de los espectáculos, actos y similares que se lleven a cabo en los espacios gestionados por la Unidad Anillo Olímpico de Barcelona de Serveis Municipals, S.A.

209.000 €

Abierta 2026AO0119SU

Suministro, fabricación, transporte, montaje, instalación, conexión, programación, ensayos, pruebas de funcionamiento y puesta en servicio de un nuevo sistema de gradas telescópicas retráctiles motorizadas y las correspondientes butacas.

2.710.000 €

Abierta 2026PT0115AC

2026PT0115AC - Servei de lloguer pista de gel pel Parc d'Atraccions del Tibidabo

53.500 €

Formalizada 47557/2025

Subministrament, en règim de lloguer, d’equips de so i llum i maquinària escènica i audiovisual (amb inclusió de personal tècnic especialitzat) de mig format (categoria 2).

13.650 €

Formalizada 2024 3454

És objecte del present plec la contractació promoguda pel departament de Comerç consistent en la licitació del contracte de serveis consistent en l’organització, la instal·lació i el servei de guàrdia per a incidències del cablejat elèctric de la XI edició del Parets Medieval.

16.573 €

Formalizada ICSOL-2026-24

VCG/PHB - Serveis corresponents als treballs de desviament de xarxa elèctrica existent al sector Rocarodona-Olvan, del municipi d'Olvan

37.599 €

En evaluacion SE290000CO2026040

Servei d’instal·lació i integració d’un sistema robotitzat integrat per a l’Escola Tècnica Superior d’Arquitectura del Vallès (ETSAV) de la Universitat Politècnica de Catalunya

75.000 €

Formalizada 601.2026.105

Serveis de baixa de la seu de l'Institut Municipal de Paissatge Urbà a l'avinguda Drassanes, 6 de la xarxa de telecomunicació de l'Ajuntament de Barcelona (Elements Xarxa Municipal)

3.028 €

En evaluacion 1527/2026

És objecte del present la contractació del servei de sonorització, il·luminació i vídeo a les activitats que organitzi l’Ajuntament de Santa Margarida de Montbui i la prestació de servei tècnics qualificats per a la cobertura i gestió dels actes que es realitzin a l’Espai de les Arts i del Coneixement Mont-Àgora o en aquells que siguin indicats com a espais d’activitat municipal, incloent-hi les principals activitats festives i/o culturals. Aquest contracte també inclou la sonorització, il·luminació i vídeo en les activitats en què s’hagi llogat les sales de Mont-Àgora a un tercer per part de la societat municipal Montbui Activa SL. Per a aquestes activitats organitzades per tercers, s’establirà un sistema de borsa d’hores màximes/any. En aquest cas, seran 800 anuals. En cada comanda caldrà establir les necessitats tècniques, valorant-se a 40 euros/hora per cada persona tècnica necessària per a la cobertura de les activitats. A més del que estigui disposat a les presents clàusules, regeix tot allò que estigui disposat a les característiques tècniques adjuntes, les quals es consideraran part del present document, podent els licitadors aportar altres solucions tècniques que considerin més favorables a l’objecte del contracte.

206.100 €

Más licitaciones de Universitat de Barcelona

Abierta 2026/67

Obres de substitució de la climatització deficient, existent en la secretaria d’estudiants i docència de la Facultat d’Economia i Empresa, edifici 696, d’acord amb el que es descriu en el projecte executiu aprovat el 3 de juny de 2026. Les actuacions comprenen la renovació i ampliació dels equips de clima i la seva instal·lació elèctrica i control associada del segment de la planta 2 on s’ubica part de la unitat de secretaria de l’edifici, en substitució dels equips existents amb les seves xarxes de conductes associades.

74.629 €

Abierta 2026/67

2026/67 Obres de climatització de la secretaria d’estudiants i docència de la Facultat d’Economia i Empresa, edifici 696

74.629 €

Abierta 2026/49

2026/49 Redacció d’informes, dictàmens, certificacions, projectes, direccions d’obra i altres serveis tècnics d'arquitectura i enginyeria

3.960.000 €

Abierta 2026/49

Seleccionar los proveedores y la determinación/establecimiento de los servicios profesionales especializados de técnicos competentes y habilitados para la prestación de servicios propios del ámbito de la arquitectura, la ingeniería y otros afines que serán objeto de los futuros contratos basados (objeto, condiciones y características). Estas prestaciones son: redacción de proyectos técnicos, dictámenes e informes, de direcciones de obra y direcciones de ejecución, de asistencia técnica y asesoramiento, entre otros vinculados, que resultan necesarios para garantizar el óptimo estado del patrimonio inmobiliario de la Universidad, asegurar el cumplimiento de la normativa vigente en cada momento, y adaptar sus espacios a las necesidades de la actividad que le es propia. Las prestaciones objeto del presente acuerdo marco, y, en particular, las prestaciones definidas en los lotes 2 Servicios de asistencia técnica para obras de reforma interior y para proyectos de edificación de PEM < a 500.000 €. y lote 3 Servicios de asistencia técnica para obras de reforma interior y para proyectos de edificación de PEM > a 500.000 €, serán trabajos y obras que no tendrán un elemento creativo susceptible de producir productos amparados en el derecho a la propiedad intelectual, dado que serán obras ordinarias y funcionales, sin ninguna singularidad o distintividad innovadora. En consecuencia, quedarán excluidas del presente acuerdo marco aquellas prestaciones definidas en los lotes 2 Servicios de asistencia técnica para obras de reforma interior y para proyectos de edificación de PEM < a 500.000 €. y lote 3 Servicios de asistencia técnica para obras de reforma interior y para proyectos de edificación de PEM > a 500.000 € que tengan por objeto proyectos de edificación de nueva construcción, de rehabilitación o de reforma, y proyectos de urbanización, que resulten complejos, tanto en lo que respecta a la planificación, proyección y dirección de ejecución de obra.

1.800.000 €

Abierta 2026/93

2026/93 Pinso per animals de laboratori

726.814 €