En evaluacion Suministros

Subministrament i instal·lació d'aparells d'electromedicina i l'eventual servei de manteniment per a la renovació de l'equipament de l'IAS (Institut d'Assistència Sanitària), per lots, el marc del Programa específic de suport a la renovació tecnológica (PERT) promogut pel SERVEI Català de la Salut en virtut de la convocatòria pública prevista per la Resolució SLT/2391/2025, de 20 de juny, aprobada en desenvolupament de l’Ordre SLT/67/2025 de 5 de maig

Expediente: CONTR/2026/000000086

Contrato de suministros en evaluación por Institut d'Assistència Sanitària (IAS). Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 33100000.

178.516
Presupuesto base
214.219
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
33100000
Publicación
27 jul 2026, 14:51
Fecha límite
30 jul 2026, 16:00
Duración
2 meses
Lote
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 30 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jul 2026, 19:00

Más licitaciones de Institut d'Assistència Sanitària (IAS)