Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT FURGONETA ATESTATS POLICIA LOCAL ACORD MARC ACM

Expediente: 14242022000003 FURGONETA ATESTATS

Subministrament i servei de manteniment corresponent a l'Acord marc de mobilitat sostenible dins del catàleg dels acords marc de l'ACM: subministrament i de serveis de vehicles policials amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Expedient 2019.07) d'un vehicle Furgoneta policial Trend MHEV combi 110kW 4P manual amb transformació policial d'atestats i imatge patró Battemberg.

84.364
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
16 dic 2022, 13:40

Organismo contratante

Ajuntament de Lloret de Mar

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 dic 2022
Anuncio de Pliegos 16 dic 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 16 dic 2022
Anuncio de Formalización 16 dic 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Lloret de Mar

En la misma provincia (Girona)