Adjudicada Suministros

Subministrament en règim de lloguer, sense opció de compra, d’un vehicle nou turisme adaptat per a la Policia Local de Roses

Expediente: 2025/001897

És objecte del contracte el subministrament mitjançant arrendament sense opció a compra d’un vehicle nou, un vehicle logotipat amb equipament policial complert i retolació complerta, de conformitat amb les normes bàsiques de la retolació dels vehicles de les Policies Locals de Catalunya. Aquest vehicle estarà adscrit al departament de la Policia Local de Roses, segons prescripcions tècniques detallades a continuació. El vehicle arrendat haurà d’estar assegurat, amb una assegurança a tot risc amb prima tancada, a fi de no modificar durant tot el contracte les quotes, ja sigui per IPC, ni per sinistralitat (bonus/malus), descartant l’auto-assegurança i sense franquícia, incloent la pòlissa obligatòria amb les cobertures descrites en el PPT.

55.344
Presupuesto base
55.344
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Roses, Girona (Cataluña)
Publicación
2 mar 2026, 12:44

Organismo contratante

Ajuntament de Roses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 mar 2026
Anuncio de Pliegos 2 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 mar 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Roses

Abierta 2026/003249

CONTRACTE MIXT DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE SENYALITZACIÓ TURÍSTICA INTEL·LIGENT AMB CODIS QR VINCULATS A LA WEB DE TURISME MUNICIPAL DE ROSES

62.275 €

En evaluacion 2023/007883

Contractació del servei de subministrament de dades de visitants mitjançant la tecnologia de telefonia mòbil,en concret en relació amb dades de mobilitat i d’interès turístic general a la destinació de Roses.

71.792 €

Formalizada 2026/000749

Servei de renovació de la certificació de Roses com a destinació Biosphere

16.000 €

Formalizada 2026/000749

La prestació consisteix en la contractació dels serveis vinculats a l’aplicació de la metodologia BIOSPHERE, per part de l’Instituto de Turismo Responsable, amb l’objectiu de renovar la Certificació Roses Biosphere. Les prestacions a realitzar pel contractista es desenvoluparan a partir de les fases següents, que es detallen en el PPT: • Fase 1. Continuïtat del projecte Biosphere Destination. • Fase 2. Realització del procés d’auditoria externa de tercera part. • Fase 3. Manteniment del certificat Biosphere Destination.

8.000 €

En evaluacion 2026/003249

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació de senyalitzacions intel·ligents amb codis QR vinculats a la web de Turisme del municipi de Roses així com la retirada dels elements de senyalització obsolets o en mal estat. El contracte inclou l’actualització de l’inventari de la senyalització turística al software de l’Ajuntament de Roses. El subministrament representa un 85,20% de l’import del contracte i la instal·lació (obres) 14,80%.

62.275 €

En la misma provincia (Girona)