Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT, EN RÈGIM DE LLOGUER MUNTATGE I DESMUNTATGE D’UN AVET D’AVETS DURANT EL NADAL 2025-2026

Expediente: GENE2025004800 (X2025004871)

subministrament, en règim de lloguer sense opció de compra, el muntatge i desmuntatge d’un avet d’avets durant el Nadal 2025-2026, amb les condicions tècniques contingudes en el Plec de Prescripcions tècniques PPT)

20.661
Presupuesto base
20.661
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Castell-Platja d'Aro, Girona (Cataluña)
Publicación
14 ago 2025, 13:58

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 ago 2025
Anuncio de Pliegos 14 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 ago 2025
Anuncio de Formalización 14 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:17

Más licitaciones de Ajuntament de Castell-Platja d'Aro

En la misma provincia (Girona)