Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT EN RÈGIM DE LLOGUER, INSTAL·LACIÓ I DESMUNTATGE DELS ESTANDS, MOQUETES, MOBILIARI I ALTRES ELEMENTS COMPLEMENTARIS PER A LA FIRA ORÍGENS.

Expediente: CCS12025000058

L’objectiu del contracte, correspon al subministrament en règim de lloguer, instal·lació i desmuntatge dels estands, moquetes, mobiliari i altres elements complementaris per a la Fira Orígens.

71.486
Presupuesto base
71.486
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
19 nov 2025, 14:50

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 nov 2025
Anuncio de Pliegos 19 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 nov 2025
Anuncio de Formalización 19 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)