En evaluacion Suministros

SUBMINISTRAMENT EN RÈGIM DE LLOGUER I SERVEIS DE TRANSPORT, MUNTATGE I DESMUNTATGE DELS ESCENARIS PER A LA CELEBRACIÓ D’ACTES DE LA FESTA MAJOR D’ESTIU I DE LA CAVALCADA DE REIS

Expediente: 2026 96

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de subministrament, lloguer, transport, muntatge i desmuntatge de l’escenari cobert per a les actuacions dels grups que participen al parc La Linera durant la Festa Major d’estiu, que és el darrer dilluns del mes de juliol, (l'escenari haurà d'estar muntat el dimecres anterior i fins el dilluns inclòs) i l’escenari cobert per a la recepció de cartes del Reis Mags de la cavalcada haurà d'estar muntat el dia 4 de gener.

93.000
Presupuesto base
78.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Parets del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
2 jun 2026, 13:54

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 jun 2026
Anuncio de Pliegos 2 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Parets del Vallès

En la misma provincia (Barcelona)