Formalizada Suministros

Subministrament en règim de lloguer i serveis de muntatge i desmuntatge de diferents estructures i mobiliari per la Fira dels Torrons de Llinars del Vallès

Expediente: 6741/2026

Subministrament en règim de lloguer i serveis de muntatge i desmuntatge de diferents estructures i mobiliari per la Fira dels Torrons de Llinars del Vallès, d'acord amb les indicacions del plec de prescripcions tècniques

87.114
Presupuesto base
87.114
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Llinars del Vallès, Barcelona (Cataluña)
Publicación
14 jul 2026, 12:34

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 jul 2026
Anuncio de Pliegos 14 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 ago 2026
Anuncio de Formalización 25 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Llinars del Vallès

En la misma provincia (Barcelona)