En evaluacion Suministros

Subministrament, en règim de lloguer, entrega i retirada del material de l’enllumenat de Nadal pels eixos comercials del Prat de Llobregat durant les campanyes de Nadal, així com, l’adquisició de material elèctric necessari per a la seva instal·lació (29 lots).

Expediente: 19745/2026

Subministrament, en règim de lloguer, entrega i retirada del material de l’enllumenat de Nadal pels eixos comercials del Prat de Llobregat durant les campanyes de Nadal, així com, l’adquisició de material elèctric necessari per a la seva instal·lació (29 lots).

742.758
Presupuesto base
6.512
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Prat de Llobregat, el, Barcelona (Cataluña)
Publicación
10 jun 2026, 15:32

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jun 2026
Anuncio de Pliegos 10 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament del Prat de Llobregat

En la misma provincia (Barcelona)