Anulada Suministros

SUBMINISTRAMENT, EN RÈGIM DE LLOGUER DE L’ESCENARI, LA CARPA PAVELLÓ I LES CASETES D’OBRA DEL FIMPT (FESTIVAL INTERNACIONAL DE MÚSICA POPULAR TRADICIONAL)

Expediente: 52/2026/eCONT

Subministrament en modalitat d’arrendament sense opció a compra de l’escenari cobert a dues aigües, la carpa pavelló i les casetes d’obra per a ús de camerinos pel Festival Internacional de Música Popular Tradicional (FIMPT), que se celebra del 10 al 12 de juliol de 2026 a la Plaça del Port de Vilanova i la Geltrú

48.760
Presupuesto base
41.322
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Vilanova i la Geltrú, Barcelona (Cataluña)
Publicación
25 may 2026, 14:46

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 may 2026
Anuncio de Pliegos 25 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 16 jun 2026, 12:11