Adjudicada Servicios

Subministrament en règim de compra, instal·lació i posada en marxa de càmeres de videovigilància i trànsit, sistemes autònomsi connectivitat, així com el servei de manteniment integral dels nous equips i del parc de càmeres existent, d’acord amb el que estipulen els plecs de condicions tècniques redactats pels serveis tècnics municipals.

Expediente: 2026/3191/1437

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament d'Esplugues de Llobregat en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 35120000. Adjudicado a FORPROTECT SISTEMAS DE SEGURIDAD, S.L.. Se recibieron 8 ofertas.

137.310
Presupuesto base
180.360
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
35120000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
12 may 2026, 22:00
Fecha límite
28 may 2026, 16:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
FORPROTECT SISTEMAS DE SEGURIDAD, S.L.
NIF
B67358010
Importe
90.206
Ofertas recibidas
8

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 12 may 2026
Anuncio de Pliegos 12 may 2026
Fin Plazo Presentación 28 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 06:23

Mismo sector y zona (35 en Barcelona)

Abierta 2026/980

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació d’un sistema de càmeres de control d’accés amb lectura de matrícules a diverses vies d’entrada del polígon industrial de Martorelles, connectades amb el servidors del propi Ajuntament. Les càmeres a instal·lar hauran d’incloure els següents elements: Càmeres d’ambient. Càmeres i sistema d’identificació de matrícules. Sistemes de monitoratge de les imatges i de les matrícules detectades. Sistema de comunicacions entre els sistemes de gestió i monitoratge, i les càmeres Així mateix, hauran de poder-se integrar amb l’actual sistema de càmeres de videovigilància existent a la població i permetre disposar d’un sistema que resulti ampliable en cas de noves instal·lacions.

57.851 €

Abierta 2026/0022492

Subministrament d'equipaments per a la detecció de dispositius electrònics en entorns controlats de la Diputació de Barcelona

58.500 €

Abierta 2026/052 (49/2026/CONT)

Subministrament d'equips d'armilles antibales per la Policia Local de Granollers, d'acord amb les previsions del plec de prescripcions tècniques i amb mesures de contractació pública sostenible

52.540 €

Abierta BCN-160/2026

Ampliación Seguridad Vallado Perimetral Del Aeropuerto J.T. Barcelona-El Prat

139.244 €

Abierta SGT/2026/5

Este contrato tiene por objeto la adquisición de las piezas de uniformidad y accesorios para los agentes de la Policía Municipal de Sabadell. En el Pliego de Prescripciones Técnicas del contrato se detallan las características de las piezas de uniformidad y accesorios objeto del contrato.

445.682 €

Abierta BCN-172/2026

Suministro De Espumógeno

26.800 €

Abierta 15351/2026

Subministrament d'equips de protecció individual (Lot 1), d'equips de protecció individual contra el foc (Lot 2) i cremes de protecció solar i repel·lents d'insectes (Lot 3) per al personal municipal

26.329 €

Abierta 2026/31403T

Contrato mixto de servicios y obras para la implantación y mantenimiento de un sistema integral de videovigilancia inteligente y análisis urbano de Seguridad para la ciudad de Badalona.

22.290.473 €

Abierta 001_26002251

subministrament del vestit de rescat tècnic i forestal i malles esportives per al personal del Servei de Protecció Civil, Prevenció, Extinció d’Incendis i Salvament (SPCPEIS)

754.100 €

Abierta 2026-0127-OSSB

Subministrament de roba de treball pel personal d’ATL • Pantalons • Camises • Bates laboratori • Caçadores

60.468 €

Más licitaciones de Ajuntament d'Esplugues de Llobregat

Abierta 2026/9553/3084

Obres definides al Projecte executiu per la remodelació i creació d’un espai verd al c/ Pubilla Casas entre el c/ Menta i la plaça de la Bòbila d’Esplugues de Llobregat

329.937 €

Abierta 2026/7427/3084

Obres contemplades al Projecte Executiu de les Obres Ordinàries d'Urbanització del Parc dels Torrents Àmbit Bucle Nord Fase I

1.278.772 €

Abierta 2026/7427/3084

L’objecte del contracte és l’execució de les obres contemplades al "Projecte Executiu de les Obres Ordinàries d'Urbanització del Parc dels Torrents Àmbit Bucle Nord" Fase I, que consisteixen en els següents punts: ● Entorn del Pont d'Esplugues: Es pretén potenciar la contemplació de la cara nord del pont, atorgant-li valor patrimonial mitjançant la recuperació de la totalitat dels seus ulls i la creació d'un espai lliure amb mobiliari per a activitats cíviques. En aquesta zona més propera al pont s'hi instal·larà una àrea de calistènia i una zona de jocs infantils, a més d'adequar el quart ull del pont per a la instal·lació d'una zona d'escalada o rocòdrom. ● Accessibilitat: Es millorarà l'accessibilitat dels itineraris de vianants per complir rigorosament amb el vigent Codi d'Accessibilitat de Catalunya (supressió de barreres arquitectòniques). ● Vegetació i Reg: Es faran tasques de desbrossada i poda per recuperar els arbres existents, s'eliminaran els exemplars morts i es plantaran noves espècies (com pruneres de jardí, jacarandes, tarongers amargs i acàcies roses) adaptades bioclimàticament i de baix consum hídric. Tota la plantació disposarà d'un sistema automatitzat de reg per degoteig soterrat. ● Enllumenat Públic: Es preveu la substitució de la xarxa actual per una de nova per alinear-se amb els requeriments d'eficiència energètica, mitjançant la instal·lació de llumeneres de tipus LED amb una contaminació lluminosa molt reduïda cap a l'hemisferi superior. ● Activitats: Dotar d’elements de mobiliari urbà que perneti l’activitat lúdica i esportiva.

1.278.772 €

Abierta 2026/9553/3084

L’objectiu principal d’aquest contracte és l'execució de les obres definides al "Projecte executiu per la remodelació i creació d’un espai verd al c/ Pubilla Casas entre el c/ Menta i la plaça de la Bòbila d’Esplugues de Llobregat”

329.937 €

Abierta 2026/8453/3084

Obres contemplades al Projecte Bàsic i Executiu de les obres d’urbanització Dels Jardins de Montsió I el Mirador del Parc dels Torrents a Esplugues de Llobregat (Fase I)

650.498 €