En evaluacion Suministros

Subministrament, en règim de compra, i instal·lació d’equipaments de bany per a persones amb mobilitat reduïda, i prestació del servei de manteniment durant el primer any

Expediente: 4688/2025

Comprèn l’adquisició, la instal·lació, el manteniment i el posterior desmuntatge i retirada d’una zona de bany accessible i adaptada per a persones amb mobilitat reduïda, juntament amb la instal·lació de baranes d’aigua i d’una zona d’ombra, tenint en compte les condicions, els llocs i amb l’abast definits en el plec de prescripcions tècniques (en endavant, PPTP), document tècnic de caràcter contractual que complementa el plec de clàusules administratives particulars. Concretament, el contracte comprèn 3 tipus diferents d’equipaments, que es distribueixen en diferents platges de Salou de la següent manera: • La zona d’ombra amb dutxa ubicada a la sorra (Platja de Llevant) • La zona de bany adaptada (Platja de Llevant). • Les baranes d’accés a l’aigua (Platges de Ponent, Capellans i Cala Font). Tots els elements subministrats hauran de ser nous i, per tant, no s’admetrà material o dispositius de segona mà ni reacondicionats, ni cap fórmula similar.

48.000
Presupuesto base
48.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Salou, Tarragona (Cataluña)
Publicación
16 jun 2026, 13:56

Organismo contratante

Ajuntament de Salou

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jun 2026
Anuncio de Pliegos 16 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Ajuntament de Salou

En la misma provincia (Tarragona)