Abierta 15 sep 2026 (15d 18h) Suministros

Subministrament, en règim de compra, de mobiliari esportiu pels equipaments esportius de l’Ajuntament de Gavà.

Expediente: DC SUBM 16_26 (2026/00003137E)

Contrato de suministros publicado por Ajuntament de Gavà en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 37400000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 15 sep 2026.

50.520
Presupuesto base
50.520
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
37400000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026
Fecha límite
15 sep 2026, 23:59 (15d 18h)
Duración
6 meses
Lote
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Gavà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación 15 sep 2026, 23:59
Finaliza en 16 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 ago 2026, 04:22

Mismo sector y zona (37 en Barcelona)

Abierta CONT-000026-2026

Subministrament, transport i instal·lació d’un tatami esportiu, amb una superfície total aproximada de 12 x 12 metres, destinat a les instal·lacions esportives municipals de l’Ajuntament de Gelida. El material objecte del contracte consisteix en un acordió format per 12 tatamis de 200 x 100 x 4 cm, fabricats amb escuma de densitat A-200 (200 kg/m³), amb base antilliscant, cosits en format acordió, i equipats amb solapa i sistema de tancament mitjançant velcro, per garantir l’estabilitat del conjunt i la seguretat durant l’ús. El subministrament inclou totes les actuacions necessàries perquè el material quedi correctament instal·lat i en condicions òptimes per al seu ús immediat. El present contracte es pot qualificar de contracte administratiu de subministrament d'acord amb la definició dels articles 16.3 b) de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de contractes del sector públic (LCSP), per la qual es transposen a l'ordenament jurídic les directives del Parlament Europeu i del Consell 2014/23/UE i 2014/24/UE, de 26 de febrer de 2014.

20.145 €

Abierta ESP/2026/401

L'objecte del contracte és dotar el Pavelló Municipal d'Esports d'una superfície específica, adequada i reglamentària per a la pràctica de l'hoquei en línia, mitjançant la incorporació d'un sistema de paviment modular que permeti compatibilitzar els diferents usos existents de la instal·lació, garantint alhora les condicions òptimes de seguretat, rendiment esportiu i compliment de la normativa vigent. El contracte inclou el subministrament del material, el seu transport, descàrrega, instal·lació, primer muntatge i desmuntatge, anivellament i el marcatge reglamentari de la pista, configurant una solució integral destinada a satisfer les necessitats detectades en l?equipament esportiu municipal.

37.010 €

Abierta AJT/87635/2026

Subministrament de diferents instruments musicals per a l’ Escola Municipal de Música – Centre de les Arts (EMMCA)

41.252 €

Abierta 2026/1440

L'objecte del present contracte és el subministrament i la instal·lació d'un circuit de trepa i equilibri tipus aventura destinat a ús públic infantil al Parc de Can Font, incloent totes les actuacions necessàries per a la seva correcta implantació i posada en servei, d'acord amb les determinacions establertes en la memòria valorada aprovada per l'Ajuntament.

46.722 €

Abierta ISPC-2026-347

L’objecte del present contracte és establir les condicions que han de regir el subministrament de material d’escalada pels cursos de formació de rescat en alçada realitzats, impartits per l’Escola de Bombers, Protecció Civil i Agents Rurals de Catalunya, de l’Institut de Seguretat Pública de Catalunya. Aquest material és essencial per garantir el correcte desenvolupament de la formació pràctica.

58.618 €

Adjudicada 2026-SUB-AM-11

Subministrament, amb i sense instal·lació, de mobiliari urbà i parcs i jardins a diferents emplaçaments de Santa Coloma de Gramenet, de conformitat amb les especificacions tècniques establertes a la clàusula 4 del PPT de l'Acord marc ("prescripcions mínimes obligatòries"), per a cada lot.

77.826 €

Adjudicada 2026/005260

Contractar una empresa especialitzada en mobiliari de parcs infantils pel subministrament i la instal·lació d’un joc de trepa metàl·lic per al parc del Poble Sec a Olesa de Montserrat

14.913 €

En evaluacion 9124/2026

Suministro, transporte, instalación, puesta en marcha y mantenimiento de los equipos de fitness del CIES, y el suministro de un software que permita al usuario el seguimiento de su trabajo y su planificación.

480.682 €

Adjudicada 153/2026/0018

Lot 28: (subministrament, amb o sense instal·lació, d'elements individuals de fitness) per al subministrament i instal·lació de jocs biosaludables al parc de la Malesa

3.955 €

Adjudicada 1961/2026

Contractació a l’empresa adjudicatària del Lot 34 de l'Acord Marc de l'ACM(subministrament, amb o sense instal·lació, de material esportiu per a camps), TALLERES PALAUTORDERA SA (TP SPORT), NIF A08869042, amb el següent detall i d’acord amb l’oferta presentada per l’empresa adjudicatària: un joc de porteries futbol-11 fixes alumini, un joc de xarxes futbol-11 reforçades, un joc de porteries futbol-7 abatibles alumini, un joc de xarxes futbol-7 reforçades i dues banquetes reserva jugadors 4 mts, tot plegat amb instal·lació inclosa, segons especificacions de l’oferta presentada.

13.714 €

Más licitaciones de Ajuntament de Gavà