Formalizada Servicios

Subministrament en règim d’arrendament de les infraestructures necessàries,el seu muntatge i desmuntatge, així comla prestació de serveis complementaris de sonorització i il·luminació i d’assistència tècnica a la seva producció i execució relacionats amb les actuacions musicals organitzades per l’ajuntament d’Ascó en el marc de la festa major d’agost del municipi d’Ascó, en els termes detallats en el Plec de Prescripcions Tècniques.

Expediente: 2350/2026

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament d'Ascó en Tarragona. Lote 1. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 51313000. Adjudicado el 14 ago 2026 a GRUPO MAESTRAT CARPAS ESPECTACULOS Y EVENTOS SL. Se recibió 1 oferta.

79.534
Presupuesto base
79.534
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
51313000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
17 jul 2026, 14:16
Fecha límite
27 jul 2026, 16:00
Duración
1 año
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
GRUPO MAESTRAT CARPAS ESPECTACULOS Y EVENTOS SL
NIF
B12377149
Importe
36.800
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament d'Ascó

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 17 jul 2026
Anuncio de Pliegos 17 jul 2026
Fin Plazo Presentación 27 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 14 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 ago 2026, 06:22

Mismo sector y zona (51 en Tarragona)

En evaluacion 37-2026

Subministrament, instal·lació, posta en marxa i manteniment posterior de dos equips refrigeradors destinats als equips de mesura de dioxines en continu instal·lats a la planta de valorització energètica (PVE) de Tarragona.

43.138 €

Formalizada CONSER-0098/2026

L’objecte de la present contractació és el lloguer, la instal·lació i la retirada de quadres elèctrics i de conjunts de projectors LED d’enllumenat a més de l’estesa i connexió de cablejat necessari, dels mitjans d’elevació amb operari i dels serveis de guàrdia-assistència tècnica per les festes de barri de la ciutat de Reus.

5.040 €

Adjudicada CONSER 0162/2026

contractació dels servei d’equips de so amb les especificacions que es detallen en l’informe de necessitat de la contractació basada per a la celebració del ReusJoveFest, festa de final de curs i Interjove, i d’acord amb l’informe de necessitats de la contractació basada.

3.960 €

Adjudicada 1060/2026

Servei d'instal·lació i manteniment de la megafonia a les platges de Torredembarra

10.961 €

Adjudicada CONSER 0130/2026

Contractació basada en el Lot 14 - Servei d’equips de so i il·luminació – Camp de Tarragona de l’Acord marc de subministrament de material logístic i serveis associats per a l’organització d’actes, amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Expedient 2022.03) Contractació dels servei d’equips de so amb les especificacions que es detallen en l’informe de necessitat de la contractació basada per a la celebració de la Fira d’Entitats.

1.656 €

Formalizada 8004330008-2026-0001152

Suport CAU als Centres del Camp de Tarragona i de les Terres de l'Ebre 2026

13.125 €

Formalizada 1476/2025

Acord marc per a l’homologació de proveïdors prestació dels serveis de manteniment, reparació i noves instal·lacions de baixa tensió, electròniques i de telecontrol i d’instrumentació dels equips de les instal·lacions de l’EPEL Nostraigua

139.837 €

En evaluacion 942/2026

Contractació del servei de sonorització, il·luminació i projecció de la FiM Vila-seca

47.791 €

Adjudicada CONSER-0010/2026

Servei d'equips de so i il·luminació ReusJoveFest Carnaval - Contracte basat Acord marc ACM. Lot 14 - Servei d'equips de so i il·luminació – Camp de Tarragona de l'Acord marc de subministrament de material logístic i serveis associats per a l'organització d'actes, amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Expedient 2022.03)

2.100 €

Más licitaciones de Ajuntament d'Ascó