En evaluacion Suministros

Subministrament, en règim d'arrendament, de la maquinària de fitness del Complex esportiu municipal d'Ascó

Expediente: 1303/2025

Subministrament i manteniment, en modalitat d’arrendament amb opció de compra, de la maquinària i dels elements necessaris per a la sala de fitness del Complex esportiu municipal, així com la seva instal·lació i col·locació a les diferents sales segons les condicions que es detallen, d’acord amb el plec de prescripcions tècniques.

178.090
Presupuesto base
178.090
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Ascó, Tarragona (Cataluña)
Publicación
3 jul 2025, 12:48

Organismo contratante

Ajuntament d'Ascó

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jul 2025
Anuncio de Pliegos 3 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09