Formalizada Suministros

Subministrament en modalitat d'arrendament d'ús de llicències i futures actualitzacions del sistema operatiu de xarxa i serveis, del sistema de virtualització i de còpies de seguretat

Expediente: 2025-INF-C0203-000002

Subministrament en modalitat d'arrendament d'ús de llicències i futures actualitzacions del sistema operatiu de xarxa i serveis, del sistema de virtualització i de còpies de seguretat.

37.000
Presupuesto base
30.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Tortosa, Tarragona (Cataluña)
Publicación
9 may 2025, 14:45

Organismo contratante

Ajuntament de Tortosa

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 may 2025
Anuncio de Pliegos 9 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 6 may 2025
Anuncio de Formalización 9 may 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Tortosa

En la misma provincia (Tarragona)