Anulada Suministros

Subministrament en la modalitat de rènting d’una furgoneta nova pel Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

Expediente: 2026/116

L’objecte de la present licitació és la contractació del subministrament d’un vehicle nou tipus furgoneta en modalitat de rènting, amb les especificitats tècniques mínimes requerides a l’apartat 3 dels plec de prescripcions tècniques, tant per donar suport logístic al desplaçament de persones per a la promoció turística del territori – assistència fires especialitzades i/o accions i actes promocionals arreu del territori, tant nacional com europeu -, com aquell destinat a la seva difusió, per oferir suport a tot l’empresariat i a les institucions turístiques del nostre territori.

38.400
Presupuesto base
38.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
6 mar 2026, 14:20

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2026
Anuncio de Pliegos 6 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 07:33

Más licitaciones de Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

En la misma provincia (Girona)