Adjudicada Suministros

Subministrament en la modalitat d’arrendament rènting, de dues copiadores multifunció

Expediente: Genèric 70/2024

Adhesió de l’Ajuntament de Canyelles a l’Acord marc de subministrament d’equips d’impressió i de multifunció, en les modalitats de compra i arrendament, amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2023.05).

Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Otro procedimiento
Publicación
14 nov 2024, 16:00

Organismo contratante

Ajuntament de Canyelles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 nov 2024
Anuncio de Pliegos 14 nov 2024
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 14 nov 2024
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Canyelles

Abierta 106/2026

L’EXECUCIÓ DELS TREBALLS D’OBERTURA DE FRANGES FORESTALS, MANTENIMENT DE PARCEL·LES MUNICIPALS I DIRECCIÓ D’OBRA DE LES URBANITZACIONS CALIFÒRNIA I SELVA MERAVELLES

95.280 €

Abierta 102/2026

CONTRACTE D’OBRES PER A L’EXECUCIÓ DEL PROJECTE EXECUTIU AMB DEFINICIÓ CONSTRUCTIVA PER AL NATURA PARK I PISCINA MUNICIPAL DE CANYELLES (LES PALMERES) – FASE 2 Subfase 1 (nivell piscina).

727.668 €

En evaluacion 102/2026

L'objecte del contracte és l'execució de les obres corresponents al PROJECTE EXECUTIU AMB DEFINICIÓ CONSTRUCTIVA PER AL NATURA PARK I PISCINA MUNICIPAL DE CANYELLES (LES PALMERES) – FASE 2 Subfase 1. El present projecte tracta les obres i treballs que s’hauran de desenvolupar durant la segona fase, i que inclou els treballs relatius a la connexió de la plataforma del pícnic amb la plataforma piscina; les tanques perimetrals, l’edifici piscina, la piscina en qüestió, i la urbanització del seu entorn.

727.668 €

En evaluacion 106/2026

contracte d’execució dels treballs d’obertura de franges forestals contra incendis i el manteniment de parcel·les municipals de les urbanitzacions Selva Meravelles i Califòrnia, així com la contractació del servei de direcció d’obra, per tal de reduir la densitat d’arbrat i d’estassada del sotabosc, d’acord amb les determinacions contingudes al plec de prescripcions tècniques.

95.280 €

Formalizada Genèric 99/2025

Obres d’adequació de la EDAR COGULLADA i VORA SITGES del municipi de Canyelles, contingudes en el Projecte executiu d’adequació i millora de la xarxa de sanejament del municipi de Canyelles, redactat per l’Oficina de Desenvolupament Urbanístic de l’Ajuntament de Canyelles, aprovat definitivament per Resolució 301/2025 de data 23 de juliol de 2025.

109.294 €