En evaluacion Suministros

Subministrament d’una pista de gel sintètica portàtil, en règim d’arrendament sense opció de compra així com la seva instal·lació, desmuntatge i gestió durant la campanya de Nadal i Reis 2026-2027

Expediente: 2026/6/TAB

Contrato de suministros en evaluación por Ajuntament de Castellbisbal en Barcelona. Duración del contrato: 21 días. Categoría CPV 37411200.

36.800
Presupuesto base
36.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
37411200
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 jul 2026, 18:00
Fecha límite
16 jul 2026, 01:59
Duración
21 días

Organismo contratante

Ajuntament de Castellbisbal

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 jul 2026
Anuncio de Pliegos 1 jul 2026
Fin Plazo Presentación 16 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 jul 2026, 06:23

Mismo sector y zona (37 en Barcelona)

Abierta 2762/2026: CT/SB-06/26

Dotar a l’espai amb elements que fomentin el joc actiu, desafiants o que fomentin la superació de límits, com circuits d’obstacles o zones d’equilibri.

34.791 €

Abierta 1340/2026: CT/SB-01/26

El subministrament i la instal·lació al Parc Joan Armengol, dels següents elements: -Elements que fomentin el joc actiu, desafiants o que fomentin la superació de límits, com circuits d’obstacles o zones d’equilibri. -Àrees per seure, conversar i interactuar de forma més natural i activa, com gronxadors per més d’una persona, taules i bancs de pícnic o espais coberts per dies de pluja. -Elements per a l'expressió artística, com parets per pintar o miralls per ballar. -Elements que ajudin a crear noves dinàmiques de convivència i a oferir alternatives saludables a l’oci passiu.

35.785 €

Abierta DC SUBM 16_26 (2026/00003137E)

Subministrament, en règim de compra, de mobiliari esportiu pels equipaments esportius de l’Ajuntament de Gavà.

50.520 €

Abierta CONT-000026-2026

Subministrament, transport i instal·lació d’un tatami esportiu, amb una superfície total aproximada de 12 x 12 metres, destinat a les instal·lacions esportives municipals de l’Ajuntament de Gelida. El material objecte del contracte consisteix en un acordió format per 12 tatamis de 200 x 100 x 4 cm, fabricats amb escuma de densitat A-200 (200 kg/m³), amb base antilliscant, cosits en format acordió, i equipats amb solapa i sistema de tancament mitjançant velcro, per garantir l’estabilitat del conjunt i la seguretat durant l’ús. El subministrament inclou totes les actuacions necessàries perquè el material quedi correctament instal·lat i en condicions òptimes per al seu ús immediat. El present contracte es pot qualificar de contracte administratiu de subministrament d'acord amb la definició dels articles 16.3 b) de la Llei 9/2017, de 8 de novembre, de contractes del sector públic (LCSP), per la qual es transposen a l'ordenament jurídic les directives del Parlament Europeu i del Consell 2014/23/UE i 2014/24/UE, de 26 de febrer de 2014.

20.145 €

Abierta ESP/2026/401

L'objecte del contracte és dotar el Pavelló Municipal d'Esports d'una superfície específica, adequada i reglamentària per a la pràctica de l'hoquei en línia, mitjançant la incorporació d'un sistema de paviment modular que permeti compatibilitzar els diferents usos existents de la instal·lació, garantint alhora les condicions òptimes de seguretat, rendiment esportiu i compliment de la normativa vigent. El contracte inclou el subministrament del material, el seu transport, descàrrega, instal·lació, primer muntatge i desmuntatge, anivellament i el marcatge reglamentari de la pista, configurant una solució integral destinada a satisfer les necessitats detectades en l?equipament esportiu municipal.

37.010 €

Abierta AJT/87635/2026

Subministrament de diferents instruments musicals per a l’ Escola Municipal de Música – Centre de les Arts (EMMCA)

41.252 €

Abierta 2026/1440

L'objecte del present contracte és el subministrament i la instal·lació d'un circuit de trepa i equilibri tipus aventura destinat a ús públic infantil al Parc de Can Font, incloent totes les actuacions necessàries per a la seva correcta implantació i posada en servei, d'acord amb les determinacions establertes en la memòria valorada aprovada per l'Ajuntament.

46.722 €

Abierta ISPC-2026-347

L’objecte del present contracte és establir les condicions que han de regir el subministrament de material d’escalada pels cursos de formació de rescat en alçada realitzats, impartits per l’Escola de Bombers, Protecció Civil i Agents Rurals de Catalunya, de l’Institut de Seguretat Pública de Catalunya. Aquest material és essencial per garantir el correcte desenvolupament de la formació pràctica.

58.618 €

Adjudicada 2026-SUB-AM-11

Subministrament, amb i sense instal·lació, de mobiliari urbà i parcs i jardins a diferents emplaçaments de Santa Coloma de Gramenet, de conformitat amb les especificacions tècniques establertes a la clàusula 4 del PPT de l'Acord marc ("prescripcions mínimes obligatòries"), per a cada lot.

77.826 €

Adjudicada 2026/005260

Contractar una empresa especialitzada en mobiliari de parcs infantils pel subministrament i la instal·lació d’un joc de trepa metàl·lic per al parc del Poble Sec a Olesa de Montserrat

14.913 €

Más licitaciones de Ajuntament de Castellbisbal