Formalizada Suministros

Subministrament d’una llicència informàtica amb dret d’ús d’un programari DAM (Digital Asset Management) per a la gestió i publicació en línia de l’arxiu fotogràfic i audiovisual del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, mitjançant contracte derivat del Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) de la Diputació de Girona (Exp. núm. 2025/8077). Categoria 3 del SDA

Expediente: 2026/237

Contrato de suministros formalizado por Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA en Girona. Procedimiento restringido. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 48000000. Adjudicado el 15 may 2026 a Nubilum, SL. Se recibió 1 oferta.

80.000
Presupuesto base
240.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Restringido
CPV principal
48000000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
27 jul 2026, 10:41
Fecha límite
30 abr 2026, 23:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
Nubilum, SL
NIF
B66011594
Importe
77.000
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación 30 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 15 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 04:32

Mismo sector y zona (48 en Girona)

Abierta X2026000203

L'objecte del present contracte consisteix en la renovació de la infraestructura de commutació (switching) i de la xarxa sense fils (Wi-Fi) de l'Auditori de Girona, equipament integrat funcionalment i tecnològicament a la xarxa corporativa municipal i connectat a la infraestructura de la Xarxa Metropolitana d'Àrea (M.A.N.) de l'Ajuntament de Girona.

144.822 €

Abierta UdG-2026-0012

Subministrament anual de la renovació del programari de control horari eTempo de la Universitat de Girona.

3.800 €

Adjudicada 2026/7354

Llicències informàtiques per al programari per realitzar les auditories dels registres comptables de factures per dos any.

18.720 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000244

Gestió del programari ATTASpro amb subministrament dellicències i servei d’implantació i suport per a la gestió de la instal·lació de neu produïda a lesestacions de muntanya d’FGC Turisme (NS68/26)

39.498 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000243

Gestió del programari ATTASpro amb subministrament de llicències i servei d’implantació i suport per a la gestió de la instal·lació de neu produïda a les estacions de muntanya d’FGC Turisme (Ref. NS68/26)

295.301 €

Formalizada 2026/140

L'àrea de serveis tècnics del Consorci Vies Verdes utilitza una plataforma per gestionar i fer el seguiment dels equips tècnics de treball i projectes tècnics, així com portar-ne el control i registre des de qualsevol dispositiu amb connexió a internet (smartphones, tablets, ordinadors portàtils). La plataforma també permet la realització de múltiples prestacions adaptables com gestor de temps, calendaris, control de despeses, seguiment i evolució de projectes, informes, reunions, estadístiques. Alhora permet al Consorci disposar de manera ràpida i actualitzada de les tasques que va desenvolupant al llarg de l'any, per tipus d'incidència, per municipi i per gestor de la incidència. El Consorci té necessitat de seguir utilitzant aquesta plataforma per garantir el bon funcionament de l'àrea de control, i atès que l'aplicació "Escio", ha estat desenvolupada per l'empresa Esolvo Global, S.L., és la única que pot subministrar aquestes llicències d'ús i prestar el servei de manteniment i suport al personal tècnic i de control del Consorci, d'acord amb el que preveu l'article 168.a.2 de la LCSP.

24.672 €

Adjudicada COBS2026/036

Contracte de subministrament d'una llicència Photoshop i una Llicència Adobe basat en acord marc del Consorci LOCALRET, a través de contractació basada en Acord marc de l'ACM.

4.025 €

Adjudicada X202600359

Subscripció del Consell Comarcal del Pla de l’Estany a la plataforma digital ESPUBLICO, per realitzar consultes de normativa i jurisprudència actualitzada a diferents Àrees de la corporació.

3.530 €

En evaluacion 2026039379

La prestació consisteix en el subministrament de dues llicències d'ús temporal per un període de tres anys del programari de servidor de correu Microsoft Exchange Server Enterprise Subscription Edition. Per més informació consultar el PCAP i el PPT que regeixen aquesta contractació.

18.949 €

Formalizada CS/AH04/1101476422/26/PNSP

Actualització del sistema d’avís a infermeria per millorar l’atenció de l’activitat assistencial de la planta 4B de l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta

35.706 €

Más licitaciones de Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

Abierta 2026/357

Servei d’implementació i gestió d’un canal ètic del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, que inclou les següents prestacions: • Prestació 1: Implementació del canal ètic o de denúncia del PTCBG, SA • Prestació 2: Manteniment i gestió del canal ètic o de denúnciadel PTCBG, SA

12.900 €

Adjudicada 2026/310

Contractació del subministrament d’una llicència informàtica amb dret d’ús d’un programari amb funcionalitats ENTERPRISE per a la gestió virtual (app mòbil i web) d’esdeveniments tals com workshops i networkings, entre d’altres, que organitza Turisme Costa Brava Girona, SA, mitjançant contracte derivat del Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) de la Diputació de Girona (Exp. núm. 2025/8077), Categoria 3 del SDA

12.000 €

Formalizada 2026/178

Subministrament en la modalitat de rènting d’una furgoneta nova pel Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

38.400 €

Formalizada 2025/525

Subministrament de material tècnic audiovisual en règim de lloguer, així com del servei tècnic, logístic i de muntatge i desmuntatge per accions que organitza el Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

480.000 €

Formalizada 2026/178

Subministrament d’un vehicle nou tipus furgoneta en modalitat de rènting, amb les especificitats tècniques mínimes requerides a l’apartat 3, dels plecs de prescripcions tècniques, tan per donar suport logístic al desplaçament de persones per a la promoció turística del territori -assistència a fires especialitzades i/o accions i actes promocionals arreu del territori, tan nacional com europeu -, com aquell destinat a la seva difusió, per oferir suport a tot l’empresariat i a les institucions turístiques del nostre territori.

38.400 €