Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT D'UNA INFRAESTRUCTURA HIPERCONVERGENT I LA SEVA IMPLANTACIÓ A TRAVÉS DE L'ACORD MARC DE LA CENTRAL DE COMPRES DEL MON LOCAL

Expediente: 2021040176

Aquest contracte es centra en el subministrament, posta en marxa i configuració d'una novainfraestructura hiperconvergent, formada per tres nous servidors físics i les pertinents llicènciesde software.

175.000
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
9 mar 2022, 11:45

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 mar 2022
Anuncio de Pliegos 9 mar 2022
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 4 feb 2022
Anuncio de Formalización 9 mar 2022

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)