Adjudicada Suministros

Subministrament d’una furgoneta Pick-Up per a l’Àrea de Concertació i Assistència Municipal i un Furgó tancat híbrid adaptat amb plataforma exterior, per a l’Àrea de Serveis de Serveis Generals i Instal·lacions Corporatives, 2 lots

Expediente: 8004330008-2025-0025315

Subministrament d’una furgoneta Pick-Up per a l’Àrea de Concertació i Assistència Municipal i un Furgó tancat híbrid adaptat amb plataforma exterior, per a l’Àrea de Serveis de Serveis Generals i Instal·lacions Corporatives, 2 lots

36.000
Presupuesto base
17.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
24 mar 2026, 13:50

Organismo contratante

Diputació de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 24 mar 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 abr 2026, 18:14

Más licitaciones de Diputació de Tarragona

En la misma provincia (Tarragona)