Formalizada Suministros

Subministrament d'una eina d'anàlisi en temps real per a la gestió de riscos químics a Catalunya, per la provisió del Centre de Coordinació Operativa de Catalunya (CECAT), de la Direcció General de Protecció Civil (DGPC), d'acord amb el Plec de prescripcions tècniques, per a l'any 2026.

Expediente: IT-2026-45

Contrato de suministros formalizado por Departament d'Interior i Seguretat Pública. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 48461000. Adjudicado el 12 mar 2026 a METEOSIM,SL. Se recibió 1 oferta.

16.750
Presupuesto base
50.250
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
48461000
Publicación
4 mar 2026, 18:36
Fecha límite
7 ene 2026, 15:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
METEOSIM,SL
NIF
B63225817
Importe
11.725
Ofertas recibidas
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 7 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 12 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 05:35

Más licitaciones de Departament d'Interior i Seguretat Pública