Adjudicada Suministros

Subministrament d’una base de dades Oracle Standard Edition 2 per una CPU

Expediente: C-2026-06

Subministrament d’una base de dades Oracle Standard Edition 2 per 1 CPU i el manteniment amb el fabricant durant 3 anys. Inclou tant el subministrament com la instal·lació i el seu manteniment.

29.000
Presupuesto base
29.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Prat de Llobregat, el, Barcelona (Cataluña)
Publicación
21 jul 2026, 15:00

Organismo contratante

Aigües del Prat, S.A.

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 jul 2026
Anuncio de Pliegos 21 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 17 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 ago 2026, 12:11