Adjudicada Suministros

Subministrament d'un vehicle tipus pick-up 4x4 d’acord amb el que s’indica a la Memòria justificativa i amb les característiques contingudes en el PPT

Expediente: 38805/2025

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Sant Cugat del Vallès en Barcelona. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 34113200. Adjudicado a AUTOMOCIO BADALONA. Se recibieron 12 ofertas.

40.795
Presupuesto base
40.795
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
34113200
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:35
Fecha límite
21 oct 2025, 14:00
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
AUTOMOCIO BADALONA
NIF
B63286082
Importe
31.005
Ofertas recibidas
12

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 21 oct 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Mismo sector y zona (34 en Barcelona)

Abierta 16136288

Suministro de 14 cruces monobloque para las líneas L9N y L9S destinados a la sustitución de cruces ensamblados

577.000 €

Abierta 16136079

Contrato sujeto a regulación armonizada relativa a la adquisición de mil traviesas Stedef para una anchura de vía de 1435 mm y h=192 mm de Ferrocarril Metropolità de Barcelona, S.A.

290.000 €

Abierta OTU/2025/463

L'objecte del present contracte és el subministrament del material de recanvis que es descriu en l'Annex 1 (Llista de materials) del plec de prescripcions tècniques i d'aquells altres de la mateixa naturalesa que siguin necessaris per poder fer les reparacions oportunes dels vehicles que componen la flota de l'Ajuntament de Sabadell i que afecten al seu correcte funcionament, d'acord amb les peticions realitzades pels diferents serveis municipals que utilitzen aquest vehicles.

41.322 €

Abierta 13917566

Subministrament de 160 unitats de radiador motor MAN E2876LUH03 - Codi TMB 237644

140.000 €

Abierta 4231/2026

Contractació del servei de lloguer, transport, lliurament i retirada de carrosses per a l’exercici 2027 per a la Cavalcada de Reis i Festivitat de Carnestoltes

25.000 €

Abierta 2026/000037421

L’objecte del contracte és el subministrament d’embarcacions de rem de mar destinades a l’activitat nàutica del municipi. Les embarcacions objecte d’aquest contracte de subministrament responen als estàndards tècnics actuals per a rem de mar, incloent materials d’alta resistència, sistemes autobuidables i compatibilitat amb la modalitat Beach Sprint. Aquestes característiques garanteixen una elevada durabilitat i un ús segur en condicions marítimes. La descripció detallada del subministrament així com la resta de requeriments amb els que caldrà executar-lo es recullen al plec de condicions tècniques particulars i en aquest propi plec.

44.817 €

Abierta C42-26

Suministro, mediante compra, de dos puntos limpios móviles, según las especificaciones de la Agencia de Residuos de Cataluña recogidas en la Guía de implantación y gestión de puntos limpios, con el fin de prestar el servicio de recogida de residuos domésticos y asimilables dentro de la recogida selectiva ordinaria que actualmente se lleva a cabo en los municipios del Consorcio para la Gestión de los Residuos del Vallès Oriental.

331.000 €

Abierta 26-049.2

Adquisició, mitjançant la modalitat d’arrendament, d’una furgoneta amb distintius, destinada a la unitat de seguretat ciutadana de la Guàrdia Urbana de Cornellà de Llobregat.

25.079 €

Abierta BCN-155/2026

Renovación De Elementos De Señalización Aspa Flecha Y Via-T En Parking

722.000 €

Abierta 1431-000008-2026 (X2026000074)

Camió nou amb caixa basculant, grua hidràulica, retolació i equipament auxiliar, completament homologat, matriculat i operatiu

57.710 €

Más licitaciones de Ajuntament de Sant Cugat del Vallès

Abierta 17079/2026

Obres per la instal·lació de carregadors intel·ligents per la flota municipal en el pàrquing de l'Ajuntament

249.217 €

Abierta 17079/2026

L’objecte del contracte consisteix en l’execució de les obres necessàries per a la instal·lació d’una infraestructura de recàrrega de vehicles elèctrics (IRVE) al pàrquing municipal de l’edifici de l’Ajuntament de Sant Cugat del Vallès, situat a la Plaça de la Vila, 1. Les obres inclouen la instal·lació de 30 estacions de recàrrega amb un total de 54 preses en corrent altern, l’execució de les canalitzacions, cablejats, sistemes de protecció, connexió al quadre elèctric existent, així com totes les actuacions auxiliars necessàries per al correcte funcionament de la instal·lació

207.681 €

Abierta 10059/2026

Direcció d'obra i coordinació de seguretat i salut per a les obres d'ampliació del pont sobre els FGC i sistema de rampa i escales de connexió entre el camí de Can Gatxet i la carretera de Vallvidrera. Raons que ho justifiquen: - Pas insuficient per a vianants en el tram central de ponts adjacents o en continuïtat sobre Can Gatxet i els FGC. Només existeix a un costat (est) i d'una dimensió de poc més d’1 metre. A la banda oposada només hi ha el voral. - Absència d’espai per al futur carril per a bicicletes, ara inexistent. D'altra banda, contextualitzat en un procés de consolidació general de xarxa ciclista al municipi. - Manca de connexió adaptada entre Can Gatxet i la carretera de Vallvidrera. Els dos nivells només resten connectats per unes escales al límit normatiu.

52.064 €

Abierta 10059/2026

Direcció d'obra i coordinació de seguretat i salut de les obres d'ampliació del pont sobre els FGC i sistema de rampa i escales de connexió entre el camí de Can Gatxet i la carretera de Vallvidrera

62.477 €

Abierta 31878/2025

Servei de redacció del projecte bàsic i executiu i direcció de les obres d'arranjament del barri de l'Eixample

156.856 €