Formalizada Suministros

Subministrament d’un vehicle nou tipus furgoneta en modalitat de rènting, amb les especificitats tècniques mínimes requerides a l’apartat 3, dels plecs de prescripcions tècniques, tan per donar suport logístic al desplaçament de persones per a la promoció turística del territori -assistència a fires especialitzades i/o accions i actes promocionals arreu del territori, tan nacional com europeu -, com aquell destinat a la seva difusió, per oferir suport a tot l’empresariat i a les institucions turístiques del nostre territori.

Expediente: 2026/178

Contrato de suministros formalizado por Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA en Girona. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 34100000. Adjudicado el 9 abr 2026 a AYVENS SPAIN MOBILITY SOLUTIONS SA. Se recibieron 3 ofertas.

38.400
Presupuesto base
38.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
34100000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
11 mar 2026, 03:11
Fecha límite
24 mar 2026, 14:00
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
AYVENS SPAIN MOBILITY SOLUTIONS SA
NIF
A80292667
Importe
33.418
Ofertas recibidas
3

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 mar 2026
Anuncio de Pliegos 11 mar 2026
Fin Plazo Presentación 24 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 9 abr 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 04:31

Mismo sector y zona (34 en Girona)

Abierta X2026002606

L’objecte del contracte és el subministrament dels següents contenidors nous per a la recollida de les fraccions de vidre, envasos lleugers, paper i cartró mitjançant càrrega bilateral automatitzada monooperador.

373.813 €

Abierta 486/2022 i 66/2022

Anunci de licitació del contracte de servei de conservació i manteniment de les instal.lacions de l’enllumenat públic de Vila-sacra així com el servei d’instal.lació, manteniment i desmuntatge de l’enllumenat de Nadal del municipi

48.000 €

Abierta CCS12026000059

Constitueix l'objecte d’aquest contracte el subministrament d'una furgoneta d’intervenció policial destinada a la unitat operativa de la policia municipal. Aquesta furgoneta s’ha de subministrar degudament transformada i equipada d'acord amb les prescripcions tècniques establertes al Plec de prescripcions tècniques (PPT): vehicle tipus furgoneta d'intervenció policial, amb carrosseria adaptada, equipament de seguretat, sistemes d'il·luminació d'emergència, sistema de comunicacions compatible amb la xarxa RESCAT de Catalunya, sistema de videovigilància vehicular exterior amb gravador digital, i imatge corporativa policial.

75.000 €

Abierta CONC2026000039

Contrato mixto de servicios de montaje, desmontaje y mantenimiento del árbol de Navidad, de la totalidad de las luces tipo Daliniano que forman parte del alumbrado Navideño y el suministro en régimen de alquiler y mantenimiento de las mismas durante la campaña de Navidad de la ciudad de Figueres

452.876 €

Adjudicada 2026/8927

a) Subministrament d’una pantalla informativa lumínica LED viària de tipologia 2, això és, de mida mitjana o estàndard, d’informació variable. b) Els següents treballs i serveis necessaris per la seva correcta instal·lació i posada en servei: - Estudi que ha de contemplar les especificacions tècniques de la instal·lació de la pantalla - Instal·lació de la pantalla a la via pública, en particular, a la carretera GIV-4016, que va de Planes a Toses per Fornells de la Muntanya c) El servei complementari següent ofert a l’apartat de “preus complementaris”: el servei de vigilància de funcionament de la pantalla des del mes d’octubre de 2026 fins el mes d’abril de 2027.

13.735 €

En evaluacion 02.08.05.1428 4/2026

L’objecte del contracte és el subministrament mitjançant arrendament en la modalitat de rènting, d’un camió amb plataforma elevadora telescòpica de com a mínim 16 metres per a ús del servei públic municipal.

90.720 €

Adjudicada COBS2026/066

Contracte per a l'adquisició d'un vehicle furgoneta híbrida per a l'Àrea d'Esports, Infància i Joventut, mitjançant Acord Marc ACM (exp. núm. 2023.07)

38.617 €

Adjudicada COBS2026/021

Contracte de subministrament, mitjançant rènting, de quatre turismes KIA i dues motocicletes SYM 125 per a la Policia Local, a través de contractació basada en Acord marc de l'ACM.

208.896 €

Adjudicada X2026000276

Subministrament furgoneta elèctrica

28.594 €

En evaluacion X2026001699

Contracte de subministrament consistent en l’adquisició d’armaris destinats a edificis plurifamiliars per a la recollida de residus porta a porta

196.112 €

Más licitaciones de Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

Abierta 2026/357

Servei d’implementació i gestió d’un canal ètic del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, que inclou les següents prestacions: • Prestació 1: Implementació del canal ètic o de denúncia del PTCBG, SA • Prestació 2: Manteniment i gestió del canal ètic o de denúnciadel PTCBG, SA

12.900 €

Formalizada 2026/237

Subministrament d’una llicència informàtica amb dret d’ús d’un programari DAM (Digital Asset Management) per a la gestió i publicació en línia de l’arxiu fotogràfic i audiovisual del Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA, mitjançant contracte derivat del Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) de la Diputació de Girona (Exp. núm. 2025/8077). Categoria 3 del SDA

80.000 €

Adjudicada 2026/310

Contractació del subministrament d’una llicència informàtica amb dret d’ús d’un programari amb funcionalitats ENTERPRISE per a la gestió virtual (app mòbil i web) d’esdeveniments tals com workshops i networkings, entre d’altres, que organitza Turisme Costa Brava Girona, SA, mitjançant contracte derivat del Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) de la Diputació de Girona (Exp. núm. 2025/8077), Categoria 3 del SDA

12.000 €

Formalizada 2026/178

Subministrament en la modalitat de rènting d’una furgoneta nova pel Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

38.400 €

Formalizada 2025/525

Subministrament de material tècnic audiovisual en règim de lloguer, així com del servei tècnic, logístic i de muntatge i desmuntatge per accions que organitza el Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SA

480.000 €