Formalizada Suministros

Subministrament d’un vehicle elèctric tipus furgoneta petita

Expediente: IGU/N801/2026/000001

Subministrament, mitjançant adquisició, d’un vehicle elèctric tipus furgoneta petita pel Centre Especial de Treball IGUALSSOM

31.000
Presupuesto base
31.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Sant Boi de Llobregat, Barcelona (Cataluña)
Publicación
21 abr 2026, 09:24

Organismo contratante

IGUALSSOM, SRL

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 abr 2026
Anuncio de Pliegos 21 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 10 jun 2026
Anuncio de Formalización 16 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 jun 2026, 06:34

Más licitaciones de IGUALSSOM, SRL

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta 28685/2026

Subministrament de formigó de planta per a la realització de tasques de manteniment a via pública i en edificis municipals

30.000 €

Abierta 2913/2026

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

19.721 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €