Formalizada Suministros

Subministrament d’un vehicle adaptat destinat a la residència geriàtrica Sant Josep de Cassà de la Selva

Expediente: X2025001793

Constitueix l’objecte del contracte l’adquisició mitjançant la compra d’un vehicle adaptat destinat al servei de centre de dia la residència geriàtrica Sant Josep de Cassà de la Selva.

59.537
Presupuesto base
59.537
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Cassà de la Selva, Girona (Cataluña)
Publicación
11 ago 2025, 16:13

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 11 ago 2025
Anuncio de Pliegos 11 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 jun 2025
Anuncio de Formalización 11 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Cassà de la Selva

En la misma provincia (Girona)