Formalizada Suministros

Subministrament d'un sistema d'emmagatzematge NAS a través de l'Acord marc de Subministrament d'equips informàtics i determinades llicències de programari amb destinació a les entitats locals de Catalunya (expedient 2018.09) .

Expediente: 2021028874

Subministrament d'un sistema d'emmagatzematge NAS a través de l'Acord marc de Subministrament d'equips informàtics i determinades llicències de programari amb destinació a les entitats locals de Catalunya (expedient 2018.09).

53.000
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
5 oct 2021, 15:05

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 oct 2021
Anuncio de Pliegos 5 oct 2021
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 30 sep 2021
Anuncio de Formalización 5 oct 2021

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)