Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT D’UN LABORATORI DE TEST BASAT EN OPEN RAN PER L’EMULACIÓ DE RU, UE I RIC (PLAZA6G+)

Expediente: CTTC-2025-30

Subministrament d’un laboratori de test basat en OPEN RAN per l’emulació de RU, UE i RIC (PLAZA6G+)

700.000
Presupuesto base
700.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Castelldefels, Barcelona (Cataluña)
Publicación
30 jun 2025, 12:35

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jun 2025
Anuncio de Pliegos 30 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 jun 2025
Anuncio de Formalización 30 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya (CTTC)

Adjudicada CTTC-2026-24

Servei de recepció i atenció al públic (front desk), contracte reservat d'acord a la disposició addicional 4a de la LCSP.

160.000 €

Formalizada CTTC-2026-24

Prestació del servei de recepció i atenció al públic del CTTC, incloent l’atenció presencial a visitants, gestió de centraleta telefònica, control d’accessos mitjançant software Dorlet, recepció i enviament de paqueteria i missatgeria, gestió de claus i papereria, rondes de comprovació visual i suport administratiu i logístic a les activitats del centre, d’acord amb el Plec de Prescripcions Tècniques.contracte reservat d'acord a la disposició addicional 4a de la LCSP.

80.000 €

Formalizada CTTC-2025-70

L’objecte del present contracte consisteix en la contractació del “Servei de manteniment preventiu, normatiu, conductiu i correctiu del sistema de climatització, de l’edifici B4” pel Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya – CTTC.

16.300 €

Formalizada CTTC-2026-2

L’objecte del present contracte és la contractació per part del CTTC, com a prenedora, del servei relatiu a les diverses cobertures d’assegurances, amb les característiques que es detallen en els Plecs de preinscripcions tècniques.

71.000 €

Formalizada CTTC-2025-16

L’objecte del present contracte és el subministrament d’un nou sistema de climatització de l’edifici B6 pel Centre Tecnològic de Telecomunicacions de Catalunya – CTTC, així com el manteniment d’aquest nou sistema de climatització durant el primer any de funcionament. Les característiques del sistema objecte del subministrament, i les condicions del servei de manteniment, queden fixades al plec de prescripcions tècniques.

716.994 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €