Formalizada Suministros

Subministrament d'un equip multifunció de tinta b/n i color per a la brigada de control de plagues, i el servei de manteniment del mateix

Expediente: 2020037633

Subministrament i servei de manteniment d'un equip multifunció de tinta B/N i en color per a la brigada de control de plagues corresponent al lot 19 de l'Expedient 2017.02 - Acord marc pel subministrament d'equips d'impressió i multifunció i els serveis de manteniment associats en les modalitats de compra i arrendament, amb o sense opció de compra, amb destinació a les entitats locals de Catalunya.

1.078
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
20 nov 2020, 17:00

Organismo contratante

Ajuntament de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 nov 2020
Anuncio de Pliegos 20 nov 2020
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 nov 2020
Anuncio de Formalización 20 nov 2020

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Ajuntament de Girona

En la misma provincia (Girona)