Formalizada Suministros

Subministrament d’un equip d’ones de xoc focals dirigit al servei de rehabilitació de l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta.

Expediente: CS/AH04/1101456799/25/PO

Contrato de suministros formalizado por Institut Català de la Salut (ICS) en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 33100000. Adjudicado el 27 feb 2026 a Corr Medical, SL. Se recibieron 4 ofertas.

23.220
Presupuesto base
23.220
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
33100000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
5 mar 2026, 13:32
Fecha límite
13 ene 2026, 15:00
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
Corr Medical, SL
NIF
B43901305
Importe
20.150
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 27 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 21:29

Mismo sector y zona (33 en Girona)

Abierta SCS-2026-720

Subministrament de dos carros per a torre de laparoscòpia 4K i d'un carro per a torre d'endoscòpia, destinat al bloc quirúrgic de l'Hospital Universitari Doctor Josep Trueta.

16.452 €

Abierta CS/AH04/1101480638/26/AMUP

Subministrament de bisturís endoscòpics per al servei de digestiu de l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta.

10.500 €

Abierta CS/AH04/1101480583/26/PO

Subministrament d’un respirador neonatal de cures intensives dirigit al servei de pediatria de l’Hospital Universitari de Girona doctor Josep Trueta

17.106 €

Abierta SCS-2026-719

Subministrament de dues plataformes i carros de transferència addicionals per al bloc quirúrgic de l'Hospital Universitari Doctor Josep Trueta.

13.750 €

Adjudicada CS/AH04/1101454244/26/AMUP

Subministrament dels productes de nutrició enteral per a l'Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta de l'Institut Català de la Salut(ICS) i per a l'Institut d'Assistència Sanitària(IAS), i dietes i equips per al pacients amb dispensació domiciliària de l'ICS

Formalizada CS/AH04/1101479184/26/PNSP

Acord marc amb un únic proveïdor per al subministrament de cobertes estèrils per a mantenir l’asèpsia del microscopi quirúrgic pel servei de neurocirurgia de l’Hospital Universitari de Girona doctor Josep Trueta

145.200 €

Formalizada CS/AH04/1101475294/26/PNSP

Acord marc amb un únic proveïdor per al subministrament d’ureteroscopis flexibles pel Servei d’Urologia de l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta

166.800 €

Formalizada CS/AH04/1101478137/26/PNSP

Acord marc amb un únic proveïdor per al subministrament de tubs d’insuflació per a la torre de laparoscòpia i cables d’alta freqüència bipolar per al ressector dels Quiròfans de l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta

240.037 €

Formalizada CS/AH04/1101473532/26/PNSP

Acord marc pel subministrament de megapròtesis articulars amb recobriment de plata per a la Unitat de Traumatologia de l’Hospital Trueta de Girona.

937.096 €

Formalizada CS/AH04/1101473478/27/PNSP

Acord marc amb un únic proveïdor per al subministrament de reactius de MLPA per al Laboratori Clínic territorial de l’Hospital Universitari De Girona Doctor Josep Trueta

24.022 €

Más licitaciones de Institut Català de la Salut (ICS)