Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT D’UN EQUIP DE MAPEIG CORPORAL PER AL SERVEI DE DERMATOLOGIA DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI GERMANS TRIAS I PUJOL DE BADALONA

Expediente: Exp. 18/2026

Subministrament, transport, instal·lació i posada en marxa d’un equip de mapeig corporal destinat al servei de Dermatologia de l’Hospital Universitari Germans Trias i Pujol

61.983
Presupuesto base
61.983
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
14 jul 2026, 10:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 jul 2026
Anuncio de Pliegos 14 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 ago 2026
Anuncio de Formalización 31 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 10:13